YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Otomobil uçuruma uçtu: 7 ölü
Antalya'nın Alanya ilçesinde uçuruma yuvarlanan pikaptaki 7 kişiden, 6'sının cesedine ulaşıldığı bildirildi.
Otomobil uçuruma uçtu: 7 ölü
15 Kasım 2009 / 18:59 Güncelleme: 15 Kasım 2009 / 21:06

Alanya Kaymakamı Hulusi Doğan, yaptığı açıklamada, Eyüp Güller'in kullandığı aracın akşam saatlerinde yaklaşık 300 metre derinliğindeki uçuruma yuvarlandığı haberi üzerine, başlayan arama çalışmalarının sürdüğünü belirtti.

Çalışmalar çerçevesinde bazı köylülerle bir askerin iple uçurumun dibine indiğini aktaran Doğan, ''Arkadaşlarımız ne yazık ki Eyüp Güller (50), kardeşi Murat Güller (46), Murat Güller'in eşi Rabia Güller (43), babaları Hasan Güller (75), Eyüp Güller'in eşi Perihan Güller (45) ile bir çocuk cesedine ulaştılar.

Araçta bulunduğu bildirilen bir çocuğa ise henüz ulaşılamadı'' dedi. Kaymakam Doğan, arazinin çok sarp olan bölgenin soğuk ve hafif sisli olması nedeniyle ceset çıkarma işleminin sabah erken saatte başlayacağını belirterek, kayıp çocuğu arama çalışmasının imkanlar ölçüsünde süreceğini bildirdi.

Alanya ilçesinde Eyüp Güller'in kullandığı plakası belirlenemeyen araç, derin uçurumlarıyla bilinen Kuşyuvası bölgesi Erik Deresi mevkisinde yaklaşık 300 metrelik uçuruma yuvarlanmıştı.

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler