YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Otomobil kamyonun altına girdi! VİDEO
Kazada kamyonun altına giren otomobil tüm uğraşlara rağmen çıkartılamadı....
Otomobil kamyonun altına girdi! VİDEO
24 Ağustos 2009 / 13:09 Güncelleme: 00 0000 / 00:00

Başkent Ankara'da sabah saatlerinde, bir kamyon ve 3 otomobilin karıştığı zincirleme kazada biri ağır 3 kişi yaralandı. Kazada kamyonun altına giren otomobilin astsubay sürücüsü, kazadan hafif sıyrıklarla kurtuldu. Kamyonla yapışan otomobil, tüm çabalara rağmen birbirinden ayrılmadı.

Kaza sabah 06.30 saatlerinde, İstanbul Yolu Çiftlik Kavşağı tünel içi merkez istikametinde meydana geldi. Sürücüsü öğrenilemeyen 19 AU 383 plakalı otomobil, aynı yönde seyreden İbrahim Ç. idaresindeki 06 YA 3234 plakalı otomobili sıkıştırdı. Birbirine çarpmayan iki otomobil tünel içindeki betona çarptı. Bu arada arkadan gelen ve sürücüsü henüz öğrenilemeyen 06TJ 878 plakalı kamyon önündeki otomobillere vurmamak için birden frene basınca 06 PB 680 plakalı astsubayın kullandığı otomobil kamyona arkadan çarptı. Kamyon ve otomobil adeta birbirine yapışırken otomobili kullanan astsubay, kazadan yara almadan kurtuldu. Kamyon, otomobilden kurtulmak için ilerlese de kamyona yapışan otomobil kopmadı. Tüm çabalara rağmen otomobil ve kamyon birbirinden ayrılamadı. Kazaya ilk müdahaleyi yoldan geçen çevik kuvvet görevlileri yaptı. Bir sürücü ise kaza yerinde sinir krizleri geçirdi.


Kazada İbrahim Ç.'nin kullandığı otomobilde bulunan eniştesi ağır şekilde yaralandı. Yaralı ambulansla hastaneye kaldırıldı. Kazayı hafif sıyrıklarla atlatan anne oğula ise olay yerine gelen ambulansta ilk tedavileri yapıldı. Kazayla ilgili soruşturma devam ediyor.


İZLEYEMİYORSANIZ TIKLAYIN...


YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler