YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Otomobil alev alev yandı
Otomobil alev alev yandı
26 Nisan 2011 08:57
Başkent'te bir otomobil akaryakıt istasyonundan gaz aldıktan sonra seyir halindeyken biranda alev topuna döndü. Araçta bulunan 4 kişi kendilerini dışarı atarak canlarını kurtardı.

Ankara'da benzin istasyonundan gaz alıp 500 metre yol alan LPG'li taksi, seyir halindeyken alev alev yandı. Araç içinde bulunan alkollü sürücü ve üç yolcusu yanan taksiden kendilerini atarak kurtuldu. Batıkent'te de bir araç kimliği belirsiz kişilerce kundaklandı.

Edinilen bilgiye göre, Çankaya Uğur Mumcu Caddesi üzerinde bir benzin istasyonundan gaz alan 06 ZMJ 16 plakalı taksi, yarım kilometre yol gittikten sonra yanmaya başladı. Araç içinde bulunan üç yolcu ve şoför, taksiden kendilerini atarak kurtuldu. Aracın LPG'li olması cadde üzerindeki işyerlerinde tedirginlik yaşanmasına sebep oldu. Yangın, itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürüldü. Alkollü olduğu belirlenen taksi şoförü ve hafif yaralı üç müşterisi hastaneye kaldırıldı.

Bu arada, Batıkent Ergazi Mahallesi Şehit Soner Çankaya Sokağı'nda bir araç, kimliği belirsiz kişilerce kundaklandı. Kundakçıları gören vatandaşlar, kendi araçlarıyla zanlıları kovalasa da, İstanbul Yolu Şeker Kavşağı'nda izlerini kaybettiler. Polis, konuyla ilgili soruşturma başlattı.

Cihan

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler