YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Otobüsteki yer kavgasında ayağı kırıldı
Otobüsteki yer kavgasında ayağı kırıldı
17 Şubat 2013 15:27
Mecidiyeköy’de eşi ve oğlu ile birlikte otobüse binen Ahmet Saymaz’ın yer verme tartışması nedeniyle çıkan kavgada bacağı kırıldı. Talihsiz adam ambulansla hastaneye götürülürken, eşi ve oğlu ise korku dolu gözlerle olanları izledi.


Edinilen bilgilere göre olay 12.30 sıralarında Mecidiyeköy’de meydana geldi. Anadolu yakasına geçmek üzere otobüse eşi ve oğlu ile birlikte otobüse binen Ahmet, yer yerme nedeniyle bir yolcu ile tartıştı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Saldırgan yolcu Saymaz’ın üzerine atlayarak yere düşürdü. Talihsiz adamın eşi ve oğlunun önünde yaşanan kavgada yere düşen Saymaz’ın bacağı kırıldı.
 
Bu sırada şoför kavga nedeniyle otobüsü durdurdu ve durumu polise bildirdi. Kısa sürede olay yerine gelen polis, saldırgan yolcuyu gözaltına aldı. Bacağı kırılan Saymaz ise, diğer yolcuların da yardımıyla otobüsten indirilerek yere konuldu. Olay yerine ambulansın gelmesiyle Saymaz’a müdahale edildi. Talihsiz adam ambulansla hastaneye gönderilirken, eşi ve oğlu ise şaşkınlık içerisinde olup bitenleri izledi.

İHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler