YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ooo abi de buradaymış!
AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Danimarka Ticaret ve Avrupa İşleri Bakanı Nick Haekkerup ile Ortaköy sahilini dolaştı. Sahilde kısa bir gezinti yapan bakanların yolu, bir kişi tarafından kesildi.
Ooo abi de buradaymış!
25 Eylül 2013 / 15:50 Güncelleme: 25 Eylül 2013 / 15:56

Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Danimarka Ticaret ve Avrupa İşleri Bakanı Nick Haekkerup ile Ortaköy'deki ofisinde bir araya geldi. Danimarkalı bakan görüşmeye 5 dakika erken geldi. Danimarkalı bakan sahile inerek gezinti yaptı.

Daha sonra gelen bakan Bağış da sahile inerek Danimarkalı bakan ile bir araya geldi. Bakan Bağış, Danimarkalı bakana sahili gezdirerek yapılar hakkında bilgi verdi. Yaklaşık 5 dakika süren gezintinin ardından bakanlar ofise doğru gitti.

Bu sırada bir kişi bakanların yanına yaklaştı. Önce "Selamün aleyküm" diyen bu kişi ardından bakanlara asker selamı verdi. Sokakta yaşadığı belirtilen bu kişi Bağış'ın elini öpmek istedi ancak bakan izin vermedi. Danimarkalı bakanı gören bu kişi "Oo abi de buradaymış" dedi. Bu kişinin Danimarkalı bakana tepkisi gülüşmelere neden oldu. Korumaların engel olmaya çalıştığı 55-60 yaşlarındaki vatandaş, bakanları akşam sahile çağırdı. Daha sonra para isteyen kişiye, Bakan Bağış korumasına bilgi vererek yardımcı olmasını istedi. 

İşte o anlar:

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler