YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ölümle burun buruna...
Ordu'nun Fatsa ilçesinde karşıdan karşıya geçmeye çalışan çocuk az daha dikkatsizliğinin faturasını canıyla ödeyecekti.
Ölümle burun buruna...
21 Ekim 2010 / 12:23 Güncelleme: 21 Ekim 2010 / 12:50

Ordu'nun Fatsa ilçesinde caddeye dikkatsiz bir şekilde koşarak çıkan bir çocuğa otomobilin çarpma anı, bir tıp merkezinin güvenlik kamarası tarafından anbean kaydedildi.   

Edinilen bilgiye göre, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Dereüstü Caddesi'nde meydana gelen kazada, caddeye peş peşe koşu yapan çocuklardan biri yoldan araç geçmediği için şanslı görünürken, arkasından geçen Bedirhan Anlayan isimli çocuk onun kadar şanslı değildi. Caddeye dikkatsizce koşan Bedirhan Anlayan, bir anda caddeden geçiş yapan bir otomobilin altında kaldı. Hemen vatandaşlar tarafından cadde üzerinde bulunan Özel Şifa Tıp Merkezi'ne götürülen Bedirhan Anlayan, burada ilk müdahalesinin ardından aynı tıp merkezinin ambulansı ile Fatsa Devlet Hastanesi'ne sevk edildi. Bedirhan Anlayan'ın yapılan tetkiklerinde hayati bir tehlikesinin olmadığı, bir süre müşahede altından tutulduktan sonra taburcu edildiği öğrenildi. Caddede yaşanan bu kaza ve sonra yaşananlar Özel Şifa Tıp Merkezi'nin güvenlik kamerasından saniye saniye görüntülendi.     

Özel Şifa Tıp Merkezi doktorlarından Dr.Mustafa Halıcı, "Bedirhan Anlayan'ın caddeye doğru koşarken ambulansın arkasındaki aracı görememiş aracın altında kalmış. Çocuğa merkezimizde acil müdahaleyi yaptık ve hastaneye sevk ettik" dedi.
 

İHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler