YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ölümden böyle döndüler!
Ölümden böyle döndüler!
03 Temmuz 2013 16:30
Kayseri’de meydana gelen kazalar MOBESE kameralarına saniye saniye yansırken, yaya geçidini kullanmayan ve trafik akışına dikkat etmeyen bir yaya otobüsün çarpmasıyla yere yığıldı.

Kayseri’nin en işlek caddelerinde bulunan MOBESE kameraları, yaya ve sürücülerin dikkatsizlikleri sonucunda meydana gelen kazaları saniye saniye kaydetti.
 
Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleşen bir kazada, dalgın yaya trafik ışıklarına dikkat etmeden yaya geçidini de kullanmadan karşıdan karşıya geçmeye çalıştı. Dikkatsiz yaya hızla gelen bir halk otobüsünün çarpması sonucunda yere yığıldı. Kaza sonrasında 112 ambulansı ile Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan yayanın sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.
 
Kocasinan ilçesine bağlı İstasyon Caddesi’nde meydana gelen bir diğer kazada ise yeşil ışığın yanması sonrasında hareket eden motosikletliler, önlerinde bulunan halk otobüsüne arkadan çarparak yerde kaldı. Motosikletlilerin kasklı olması kazanın ucuz atlatılmasına neden oldu.
 
Karayolları kavşağında meydana gelen kazada ise, trafik ışıklarına uymayan sürücüler kaza yapmaktan kurtulamadı.
 
Talas Kaymakamlığı kavşağında meydana gelen kazada ise kırmızı ışığa uymayan motosikletli minibüse çarpmaktan kurtulamazken, yeni terminal kavşağında direksiyon hakimiyetini kaybeden otomobil de refüje çıkarak ters döndü.
 
Meydana gelen kazalarla ilgili olarak emniyet tarafından soruşturmaların başlatıldığı öğrenildi.İHA

Etiketler: , , ,
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler