YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Okan Bayülgen polisi uyardı!
Okan Bayülgen polisi uyardı!
31 Mayıs 2013 10:49
Gece Taksim Gezi Parkı'na gelerek eylemcilere destek veren oyuncu ve programcı Okan Bayülgen, “Bu bir sivil itaatsizlik eylemidir. Bu eylem saf bir eylemdir, bu insanların üzerine biber gazı sıkmayın” diyerek polisi uyardı.

Gece Gezi Parkı nöbetçilerine kitap okuyan Okan Bayülgen, eylemi, politikanın dışında, politik olan kesimlerin de destek verdiği bir eylem olarak nitelendirdi.

Bayülgen, “Ağaçları korumak için, ağaçlar kadar savunmasız bir şekilde bir araya gelen insanlar, Gezi Parkı’nda günlerdir süren bir mücadele veriyorlar. Bu, politikanın dışında, politik olan kişilerin de destek verdiği, ama politikasız, bir şehrin sadece kendi topraklarını, kendi ağaçlarını ve kendi temiz havalarını kaptırmamak için verdikleri bir işgal eylemidir; bir sivil itaatsizlik eylemidir ve bu eylem çok saf bir eylemdir. Çok savunmasız bir eylemdir. Bu savunmasız insanların üzerine biber gazı sıkmayın” diye konuştu.

İHA

gay travestiyi konuk eden o kan mı sanatçı
 // gay travesti ve o kan
gayleri ve travestileri çağırıp proğramını yapan şahıs ve bunu kendi kepazeliğini ahlaksızca anlatan şahıs güya sanatçı proğramcı haa... sanatcı olursa bunun adı yazık olur sanatın sanatçının prestiji yerle bir olur...o kim ki uyaracak kadar prejsitji var....
01 Haziran 2013 Cumartesi 00:01
12:07
 // Gesi bağlarında dolanıyorum
İstanbul odaklı ağaç sevgisi olmaz. Sırf elektrik kablosu zarar görmesin diye katledilen binlerce ağaç için kimse gıkını neden çıkarmadı? Bir tek İstanbul da mı ağaç var....
31 Mayıs 2013 12:07
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler