YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Öğrenci kamerasında deprem
Elazığ'da 8 Mart tarihinde meydana gelen deprem sonrası Kovancılar köyüne yardım götüren iletişim lisesi öğrencileri, dün meydana gelen 5.1 şiddetindeki depremi an be an kameralarına kaydetti.
Öğrenci kamerasında deprem
25 Mart 2010 / 13:13 Güncelleme: 25 Mart 2010 / 13:18

Elazığ’da 8 Mart tarihinde meydana gelen deprem sonrası Kovancılar ilçesi Kayalı Köyüne yapılan yardımları görüntülemek için giden iletişim lisesi öğrencileri dün meydana gelen 5.1 şiddetindeki deprem anını görüntüledi.

Kayalı Köyüne yapılan yardımları okul ödevleri için görüntülemeye giden Elazığ Necip Güngör Kısaparmak Anadolu İletişim Meslek Lisesi öğrencileri, vatandaşlarla röportaj yaparken saat 16.11'de deprem oldu. Görüntülerde iletişim lisesi öğrencilerinin ve vatandaşların yaşadığı panik gözler önüne seriliyor. Ayrıca, deprem sırasında küçük bir kız çocuğunun ağlaması ve çığlık atması depremin insanlar üzerindeki etkisini yansıtıyor.

Elazığ'ın Palu ilçesi merkezli dün saat 16.11'de meydana gelen deprem, 5.1 olarak ölçüldü. Deprem, Elazığ'ın yanı sıra Bingöl ve Tunceli'de de hissedildi. Korku ve heyecana neden olan depremde herhangi bir can kaybı yaşanmadı.

Cha

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler