YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Öğrenci bıçaklanarak öldürüldü
Öğrenci bıçaklanarak öldürüldü
16 Mart 2010 17:19
Okul koridorunda başlayan ve okulun dışında devam eden tartışmanın sonucunda bir lise öğrencisi, bıçaklanarak öldürüldü.

Gaziantep'te okul koridorunda başlayan ve okulun dışında devam eden tartışmanın sonucunda bir lise öğrencisi, bıçaklanılarak öldürüldü.

Edinilen bilgiye göre, Gaziantep Mehmet Rüştü Uzel Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'nde dün son sınıf öğrencisi Sinan Boztaş ve Emin A. arasında tartışma çıktı. Koridorda başlayan tartışma, okul öğrencileri tarafından yatıştırıldı.

İddiaya göre, tartışma nedeniyle ağabeyi İbrahim A. ile birlikte bugün okul önüne gelen Emin A, Sinan Boztaş'ın yanına giderek kendisini okul dışına çağırdı. Dışarıda Emin A. ile buluşan Sinan Boztaş, okulun çıkış kapısı karşısında bulunan ara sokağa girdi.

Burada Emin A. ve ağabeyi İbrahim A. ile tartışmaya başlayan Sinan Boztaş, kaçmak istedi, ancak kaçması engellenen Boztaş, göğsünden bıçaklanarak yaralandı.

Olayı fark eden arkadaşları ve öğretmeni tarafından Gaziantep Avukat Cengiz Gökçek Devlet Hastanesine kaldırılan Boztaş, yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı.

Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, Emin A. ve ağabeyi İbrahim A.'yı suç aleti bıçakla birlikte yakaladı. Gözaltına alınan kardeşlerin sorgusunun devam ettiği bildirildi. AA
 

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler