YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Oğlunu uyurken baltayla kesti!
Acımasız baba 32 yaşındaki oğlunu uyurken öldürdü. Baltayla oğlunu doğrayan baba daha sonra kendi teslim oldu.
Oğlunu uyurken baltayla kesti!
20 Ekim 2009 / 13:44 Güncelleme: 20 Ekim 2009 / 14:18

Ankara'da, daha önce eşini satırla yaraladığı ileri sürülen bir baba, yanında kaldığı oğlunu uyuduğu sırada baltayla öldürdü. Oğlunu doğrayan acımasız baba, çöpçülere giderek, "Oğlumu baltayla öldürdüm. Beni polise teslim edin." dedi.

Yüzü kanlar içindeki babanın soğukkanlı tavırları dikkat çekti. Bir süre polis aracında bekletilen acımasız baba, daha sonra ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

ÇÖPÇÜLERE 'BENİ TESLİM EDİN' DEDİ

İsmail Atay (56), gece saat 03.00 sıralarında, sebebi henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı evli bir çocuk babası oğlu Aslan Atay (32)'ı uyuduğu sırada, kafasına ve vücudunun değişik yerlerine baltayla vurarak öldürdü. Ayağı aksayan ve bastonla yürüyen acımasız baba, evinden çıkıp çöpçülere, "Ben oğlumu öldürdüm. Beni polise teslim edin" dedi.

İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, bir çocuk babası Aslan Atay'ın kanlar içindeki cesediyle karşılaştı. Babayı kelepçeleyerek polis aracına koyan ekipler, oğul Atay için ise ambulans çağırdı.

AĞABEY SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Olay yerine gelen acil servis görevlileri gencin hayatını kaybettiğini belirledi. Olay Yeri İnceleme Ekipleri, cinayetin işlendiği eve gelerek parmak izi ve delil çalışması yaptı. Nöbetçi Cumhuriyet Savcısı'nın incelemesinin ardından gencin cesedi, otopsi yapılmak üzere belediye cenaze aracıyla Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Korkunç cinayeti öğrenek kardeşinin evine gelen ağabey İsmail Atay sinir krizleri geçirdi. Ağabey Atay'ı polis ekipleri teselli etmeye çalıştı.

BABA SOĞUKKANLI GÖRÜNÜYORDU

Bu arada, oğlunu acımasız bir şekilde baltayla öldüren baba İsmail Atay, kelepçelenerek polis aracına bindirildi. Soğukkanlı bir şekilde suçunu itiraf eden baba Atay, daha sonra ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü. Atay'ın daha önce de eşini satırla yaraladığı ileri sürüldü. Cinayetle ilgili soruşturma devam ediyor

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler