YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Öfkeli şoförü yolcular zor ikna etti!
Öfkeli şoförü yolcular zor ikna etti!
19 Temmuz 2013 00:02
Sultanbeyli-Üsküdar hattında çalışan biri İETT, diğeri İstanbul Otobüs A.Ş'ye bağlı iki otobüsün şoförü, içi yolcu dolu otobüsü bırakarak kavgaya tutuştu.

Otobüsü diğer otobüsün önüne çeken şoför, kontak kapatıp, yola devam etmeyeceğini söyledi. Yolcuların zor ikna ettiği şoför daha sonra yoluna devam etti.

Olay, dün Altunizade durağında yaşandı. İddialara göre, Üsküdar-Sultanbeyli arasında çalışan 11 ÜS numaralı iki otobüsün şoförü arasında bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı.

İETT otobüsü durağa yanaşacağı sırada diğer otobüs önünü keserek ilerlemesine engel oldu. İstanbul Otobüs A.Ş'ye bağlı otobüsün şoförü kontağı kapatarak araçtan indi. Yolcuların şaşkın bakışları arasında diğer otobüsün şoförüne doğru koşmaya başladı. Diğer şoföre bağırarak, aşağı inmesini isteyen sürücü, kavga ettiği şoför aşağı inmeyince, şoförün yanındaki cama yöneldi. Önce otobüsü yumruklayan sürücü, daha sonra camdan şoföre yumruk atmaya çalıştı. Yolculardan biri araya girerek sürücüyü uzaklaştırmaya çalıştı. Bazı yolcular, sürücüyü yoluna devam etmesi yönünde uyardı.

Öfkeli otobüs şoförü biraz daha bekledikten sonra otobüse binerek olay yerinden ayrıldı. Diğer sürücü ise yolcuları duraktan aldıktan sonra yoluna devam etti.
CİHAN

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler