YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Öfkeli anne kızını bu hale getirdi
Öfkeli anne kızını bu hale getirdi
27 Ekim 2010 10:00
Konya'da lise 3.sınıf öğrencisi, erkek arkadaşıyla buluşmak için annesinden izin isteyince olanlar oldu. Tartışma sırasında iyice sinirlenen anne elindeki telefonla kızının başına vurdu. Başına dikiş atılan kız 3 saat sonra taburcu edildi.

Konya’nın Selçuklu ilçesi Işıklar Mahallesi’nde oturan 16 yaşındaki lise 3. sınıf öğrencisi M.B. önceki gece, 18 yaşındaki erkek arkadaşıyla görüşmek için annesi H.Ö.’den izin istedi. Eşinden boşanmış olan ve kızıyla yaşayan 35 yaşındaki H.Ö. izin vermedi ve anne-kız tartışmaya başladı.

Tartışma sırasında sinirlerine hakim olamayan H.Ö., elindeki cep telefonunu kızı M.B.’nin başına vurdu, ardından da tekme ve tokatla kızını dövdü. Ablasının haber vermesi üzerine hastaneye kaldırılan M.B., başına dikiş atıldıktan ve yaklaşık 3 saat gözlem altında tutulduktan sonra taburcu edildi..
 

Anne H.Ö. polis tarafından gözaltına alındı. Konya Numune Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçirilen H.Ö., gazetecilerin “Kızınızı neden dövdünüz?” sorusuna, “Sana hesap mı vereceğim? Canım istedi dövdüm. Suçu vardı dövdüm. Öldürdüm mü çocuğumu” diyerek tepki gösterdi. Emniyet’te ifadesi alınan anne, kızının şikâyetçi olmaması üzerine serbest bırakıldı.
Milliyet

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler