YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ödüllü komandoya teklif yağıyor
Ödüllü komandoya teklif yağıyor
15 Mayıs 2016 15:46
Ağrı'da ailesi ile birlikte gittiği pikniğin belediye sınırları dışında olduğu gerekçesi ile meslekten uzaklaştırılan Uzman Çavuş Numan Gücükturalı'ya iş teklifleri geliyor.

Ağrı'da, Uzman Çavuş Numan Gücükturalı, 2014 yılında ailesiyle gittiği piknik alanında PKK'lı teröristlerle karşılaştı. Durumu ihbar eden Gücükturalı'dan 'belediye sınırları dışına çıktığı' gerekçe gösterilip önce savunma istendi, 1 hafta içinde yapılan 8 soruşturmanın ardındansa meslekten uzaklaştırıldı.

Ödüllü komandoyu bitiren piknik

Habertürk'ün haberine göre, Gücükturalı ile ilgili haberimizin ardından birçok şirket, komandoya iş teklifinde bulundu. Antalya'da bir otoparkta çalışan Gücükturalı'ya çoğunlukla güvenlik müdürlüğü teklif edilirken, para yardımında bulunmak isteyenler de oldu.

Para yardımını kabul edemeyeceğini arayanlara söylediğini anlatan Numan Gücükturalı, "İş teklifinde bulunan herkese teşekkür ederim. Oğlu şehit olan bir anne aradı ve oğlu için biriktirdiği düğün parasını vermek istediğini söyledi. Para yardımını kabul etmediğimi söyledim. Görevime dönebilmek için hukuki mücadelemi sonuna kadar sürdüreceğim" dedi.

 // Fetocunun adi ibrahim
Evet kardesim bu karari veren veya bu noktaya getirenler Tsk icersindeki fetoculardir.Isterseniz arastirin.Cunku bu orgut Tsk personelini birbirine kirdirma yontemlerini cok iyi biliyor ve uyguluyor.Tsk personeli bu fetoculardan cok korkuyor.Cunku cok gucluler.yada boyle bir izlenim veriyorlar.Namaz kildiklari icin normal insanlardan ayrilamiyorlar.Cunku bireysel hareket etmiyorlar.Plamli hareket icerisinde olduklari icin Amirleri kiskac altinda tutuyorlar.Allahim bizi bu hashasilerden koru....
17 Mayıs 2016 18:59
...
 // Yahya RAMİ
Bu askeri işinden eden soruşturmayı yapanlar ve kararı veren/verenler kontrol edilir ve bağlantıları araştırılırlarsa asıl TSK'da bulunmaması gerekenlerin onlar olduğu sonucuna ulaşılabilir! Tabii ki olay aynen medyada anlatılan gibiyse!...
16 Mayıs 2016 03:58
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler