YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ödül katledilen imamın annesine
Bilge Köyü'Nde katledilen imamın annesini yılın annesi ödülü
Ödül katledilen imamın annesine
08 Mayıs 2010 / 21:05 Güncelleme: 08 Mayıs 2010 / 21:09

Mardin'in Mazıdağı ilçesine bağlı Bilge köyünde 44 kişinin hayatını kaybettiği katliamda şehit olan imam Hacı Kazım Ozan'ın annesi Neriman Ozan, BBP Beypazarı ilçe başkanlığı tarafından ''Yılın Annesi'' seçildi.
 

BBP Genel Başkan Yardımcısı Hakkı Öznur, Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Yusuf Ayan ve partinin Beypazarı ilçe Başkanı Turhan Yılmaz, Ozan ailesini ziyaret ederek, ''Yılın Annesi'' seçilen Neriman Ozan'a plaket, Türk Bayrağı ve Kuran-ı Kerim hediye etti.
 

Şehit imamın babası İzzet Ozan ile annesi Neriman Ozan da ''böyle anlamlı bir günde kendilerini yalnız bırakmayan'' parti yetkililerine teşekkür etti.
 

BBP Genel Başkan Yardımcısı Hakkı Öznur ise Hacı Kazım Ozan'ın ülkesine ve milletine hizmet ederken şehit olduğunu belirterek, ''Böyle güzel bir evlat yetiştirdiğiniz için tebrik ediyorum, bizler sizin her zaman yanınızda olacağız'' dedi.
 

BBP Beypazarı ilçe Başkanı Turhan Yılmaz da ilçe belediyesi ile yürüttükleri görüşmeler sonrasında, Ayvaşık Mahallesindeki Ulusu Parkının adının ''Hacı Kazım Ozan Parkı'' olarak değiştirilmesine karar verildiğini belirtti. AA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler