YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
NLP eğitimi artık web’den verilecek
NLP eğitimi artık web’den verilecek
NLP eğitimi artık web’den verilecek
12 Şubat 2008 / 19:55 Güncelleme: 12 Şubat 2008 / 00:00

ZEHRA BEKAR'IN ÖZEL HABERİ

Günümüzde iş hayatı artık eskisi gibi değil. 21. yüzyılın iş hayatı; farklı kişilik özellikleri, farklı değerler ve farklı tutum ve davranışlar gerektiriyor. Böyle bir dünyada hiçbir şey kolay “idare” edilip yönetilemez ancak “yönetişim kültürü” ile “önderlik” edilebilir diyorsanız bütün bunlar ve daha fazlası hakkında bilgilenmek eğitim almak istiyorsanız ama ne zamanım nede ayıracak bütçem yok diye kaygılarınız varsa bütün bunları bir kenara atıp bahanelere gerek bırakmayan bir eğitim almanız mümkün. İş hayatınızda ya da kendi içinizde bazı şeyler doğru gitmiyorsa olumlu düşünmeye çalışıyor ve bu kaos ortamında her seferinde başarısız oluyorsanız o zaman kesinlikle eğitmen ve iş danışmanına ihtiyacınız var demektir.

İŞ HAYATINDA KALICI OLMAK

‘Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimlerinin Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik’e göre çalışanlara verilmesi gereken eğitimlerin konuları bile belirlenmişken hangi kurum veya kuruluş bunları aldırıyor çalışanlarına. Her şeyi de karşıdan beklememek gerekir dimi? Öyleyse kendi Pozitifliğimizi bozmadan eğitimimizi de kendi şartlarımızla alabiliriz. Peki nasıl? Hiç zor değil bir eğitmene mi ihtiyacınız var, bir iş danışmanına mı aslında bir tık ötenizde…


İNTERNETTE “SANAL OKUL” KURDU

Çağımız teknoloji çağı hiç şüphesiz herkesin internetle bir tanışıklığı hatta kaynaşmışlığı vardır bütün bu eğitimleri bir internet sitesinden alabilirsiniz. Kişisel-Kurumsal Koçluk, Eğitmenlik ve Danışmanlık yapan Birol Vural 1997 yılından itibaren kuruculuğunu üstlendiği Girişim Gelişim Ajansı ile KOSGEB ve Dünya Bankasının çeşitli projelerinde çalıştı. Bütün eğitimlerini ve kitaplarını bir internet sitesinde toplayan Vural, sitesinde birçok alanda canlı yayınla eğitim veriyor. 

HAYATTA KALİTEYİ YAKALAMAK İÇİN

Bunu yapmaktaki amaçlarını “İş hayatında sağlam ve kalıcı yer bulmak, piyasada kalmak ve büyümek için" Nitelikli, yenilikleri uygulayabilen, kurum kültürüne sahip yetkin çalışanlara ihtiyaç vardır. Yani, sonuçlar alan ekipler kurmak ve yönetmek gerekir. Böylece, kendine inanmış ve güvenmiş insanlar birlikte başarılar elde edecektir. Sunduğumuz “eğitimler” işte bu amacı hedefler diyerek belirtiyor. Hangi alanda eğitim almak ve merak ettiğiniz konuları ayrıntılarıyla öğrenmek istiyorsanız www.birolvural.com.tr adresinden öğrenebilirsiniz. Bu sitede NLP-Kişisel liderlikten, Protokol ve görgü kurallarına, Stress yönetimi ve yenme yollarından, CV hazırlama ve mülakat tekniklerine birçok alanda bilgi ve öğreti bulabilirsiniz.
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler