YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Niğde'de Akil İnsanlara büyük tepki
Akil İnsanlar İç Anadolu Heyeti Niğde’de gezilerini Niğde Üniversitesinde tamamladı.
Niğde'de Akil İnsanlara büyük tepki
22 Nisan 2013 / 21:44 Güncelleme: 22 Nisan 2013 / 21:50

Niğde Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Konferans salonunda öğrenciler ve Akademisyenlerle buluşan Akil İnsanların konuşmalarına izin verilmedi.
 
Akil insanların salona girmesiyle, her taraftan soru yağmuru geldi. Soruların ardı ardına gelmesiyle Akil İnsanların konuşmalarına engel olunmasından dolayı konuşmayarak salondan ayrıldılar.
 
Oldukça gergin olan ortamda Niğde Üniversitesi Öğretim üyelerinden birisi konuşmasını bitirdikten sonra, bir başka Öğretim üyesi söz aldı. Meslektaşının konuşmasına izin vermeyen salonda bulunan öğrenciler ve öğretim üyeleri, yuhalayarak öğretim üyesini susturmak için üzerine yürümek istedi ancak salondakiler sakinleştirerek yerine oturttu.
 
Islık ve yuhalamaların ardından Akil İnsanlar toplantıyı bırakarak salondan ayrıldı.
01:12
 // atanmişlar
Atamayla akil olunmaz, akil doğulur. Sizleri akil olarak atayanlar yarin sizi başka birşey atarlarsa başka birşey mi olacaksiniz. Diyelimki homoseksüellerle ilgili bir açilim yapildi ve sizi bu işten anlayan homo akil olarak atadilar ne olacak o zaman, acinacak haliniz var vallahi....
23 Nisan 2013 01:12
23:20
 // Geliversite
Yarışma programında hukuk bölümünde olup da hukuk sorusunu bilmeyen üniversite öğrencilerinden ne hayır gelirki. Daha doğru dürüst soru soramıyorlar, kağıttan okuyarak soru mu sorulur. Üniversite öğrencilerimizin ne halde olduğunu görmek için, Abbas Güçlü'nün 'Genç Bakış' programını izlesinler. Alkışla münazara mı olur?...
22 Nisan 2013 23:20
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler