YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Nankör kedi sahibini yedi!
Nankör kedi sahibini yedi!
05 Nisan 2013 14:26
‘Nankör kedi’ söylemi Kayseri’de gerçek oldu. Kayseri’de kendisinden haber alınamayan ve ölü olarak bulunan 90 yaşındaki kadının yüzünü, evde beslediği kedisinin yediği ortaya çıktı.

Kayseri’nin Sarıoğlan ilçesine bağlı Burunören köyünde yalnız yaşayan 90 yaşındaki Melek Doğan’dan 5 gündür haber alamayan komşularının eve gittikleri öğrenildi.

Evden gelen koku üzerine köyün erkeklerinin kapıyı kırarak içeri girdikleri ve 90 yaşındaki Melek Doğan’ı ölü olarak buldukları bildirildi.Kendisinden 5 gündür haber alınamayan Melek Doğan’ın sağ gözü, sağ kulağı ve sağ yanağının evde beslediği Pamuk isimli kedi tarafından yendiği ortaya çıktı.

Melek Doğan’ın cesedi, jandarma ekiplerinin yaptığı incelemenin ardından kılınan cenaze namazı sonrasında köy mezarlığında toprağa verildi.

 

İHA

15:13
 // Kenan Akkuş
Allah rahmet etsin. Yalnız şuda varki hayvan evde kilitli kalmış, günlerce aç ve susuz yaşamış. Cesedin kokusu, hayvan sahibininin kokusunu bastırmış. Yani sahiplik kokusunu yitirmiş. Yani hayvan nankörlük falan yapmamış, doğal çürümeye katkıda bulunmuş. Yine de Allah kimsenin başına böyle bir musibet vermesin. Yalnız yaşamak, hele hele yaşlı olmak çok zor....
05 Nisan 2013 15:13
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler