YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Mustafa Koç öldü mü? Mustafa Koç son haberler 21 Ocak 2016
Mustafa Koç öldü mü? Mustafa Koç son haberler 21 Ocak 2016
21 Ocak 2016 11:58
Mustafa Koç'un öldüğüne dair haberler geliyor. Kalp krizi nedeniyle acilen hastaneye kaldırılan Mustafa Koç öldü mü? Mustafa Koç öldü mü? Mustafa Koç'un öldüğü haberleri doğru mu? Ünlü iş adamına dair son haberler sitemizde.

Ünlü işadamı Mustafa Koç bugün sabah saatlerinde kalp krizi geçirdi ve ardından Mustafa Koç'un öldüğüne dair haberler ortaya atıldı. Mustafa Koç'un öldüğü haberleri doğru mu? Mustafa Koç öldü mü? Ünlü işadamına kalp krizinin ardından uzun süre müdahale bulunuldu. Mustafa Koç son haberler neler? 

Ünlü işadamının ailesi sevenleri hastaneye akın etti. Mustafa Koç spor yaparken kalp krizi geçirdi, ardından acil olarak İstanbul  Beykoz Hastanesine kaldırıldı ve 40 dakika boyunca hayata döndürülmeye çalışıldı.  Ardından Mustafa Koç, sahibi olduğu Amerikan Hastanesi'ne kaldırıldı.

Bu gelişmelerin ardından Mustafa Koç'un öldüğü iddia edildi.  İHA ve DHA Mustafa Koç'un öldüğününe ilişkin haberler servis etti. Haberler Amerikan Hastanesi tarafından doğrulandı. Muıstafa Koç, hayatını kaybetti.

İHA'nın haberi:

Kalp krizi geçirdiği için hastaneye kaldırılan Mustafa Koç hayatını kaybetti.

Hastaneye ziyaret için giden iş adamı Yılmaz Ulusoy Mustafa Koç için 'Allah rahmet eylesin' dedi.

MUSTAFA KOÇ'UN SAĞLIK DURUMUYLA İLGİLİ HASTANEDEN İLK AÇIKLAMA

Kalp krizi geçiren Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı, işadamı Mustafa Koç'un sağlık durumuyla ilgili Beykoz Devlet Hastanesi'nden ilk açıklama geldi. Açıklamada, kalp kirizi geçiren Koç'a ilk müdahaleyi koruması ve spor hocasının yaptığı belirtildi.

Beykoz Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Süleyman Erdoğdu tarafından yapılan yazılı açıklamada, “Sayın Mustafa Koç, sabah spor esnasında fenalaşıp düşmesi üzerine spor hocası ve yakın koruması tarafından ilk yardım desteği almaya başlamış. Acil 112 ekibi çağrılmış. 15 dakika sonra Beykoz Devlet Hastanesi aciline saat 08.10'da ulaştırılmıştır. Hasta ilk geldiğinde siyanoze, asistoli halinde idi, acilen entübe edilerek resistasyon başlandı. 1 saat sonra Amerikan Hastanesi'nden gelen kendi doktor ekibiyle birlikte kalp akciğer pompasına bağlanarak, saat 10.10'da hastanemiz acilinden helikopterle Amerikan Hastanesi'ne nakli, sağlanmıştır” denildi.

MUSTAFA KOÇ AMERİKAN HASTANESİ'NE GETİRİLDİ

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, geçirdiği kalp krizi sonrası Beykoz Devlet Hastanesi'nde yapılan ilk tedavinin ardından helikopterle Amerikan Hastanesi'ne sevk edildi. Hastaneye helikopterle getirilen Mustafa Koç'un tedavisi sürerken, Mustafa Koç'un yakınları Amerikan Hastanesi'ne geldi. Hastaneden ise henüz bir açıklama yapılmadı. 

AİLESİ DE HASTANEDE 

Babası Rahmi Koç ve kardeşi Ali Koç da Beykoz Devlet Hastanesi'ne geldi.

DAVOS'A GİDECEKTİ

Koç bugün Dünya Ekonomi Forumu toplantıları için Davos'a gidecekti.

MİDE KÜÇÜLTME AMELİYATI OLMUŞTU

Fazla kilolarından şikayetçi olan Mustafa Koç, geçtiğimiz mart ayında mide küçültme ameliyatı olmuştu. Başarılı geçtiği belirtilen ameliyatın ardından Koç'un kilosunda düşüş olmuştu.

Mustafa Koç Kimdir?

1960 yılında Ankara’da doğan Mustafa Koç, Koç Ailesi’nin 3. Kuşak üyesi ve Rahmi M. Koç‘un en büyük oğludur. Kardeşleri Ömer Mehmet Koç (1962) ve Ali Yıldırım Koç (1967)’tur.1980 yılında İsviçre’de Lyceum Alpinum Zuoz’u bitirdikten sonra ABD’de George Washington Üniversitesi İşletme bölümünden 1984 yılında mezun olmuştur.

Çalışma yaşamına 1984’te Tofaş’ta Müşavir olarak başlayan Koç, Ram Dış Ticaret’te Satış Müdürlüğü ve Satış Genel Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur. 1992 yılında Koç Holding’e geçerek sırasıyla Başkan Yardımcılığı, Başkan, Yönetim Kurulu Üyeliği ve Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği görevlerini yürütmüştür. 2003 yılından beri Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı’dır.Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği Yüksek İstişare Kurulu Onursal Başkanı ve Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu Üyesi olan Koç, Finlandiya İstanbul Fahri Konsolosu’dur. Genç Başkanlar Organizasyonu üyesi olup, JP Morgan Uluslararası Konseyi’nde, Rolls-Royce Uluslararası Danışma Kurullarına ve Council on Foreign Affairs Uluslararası Konseyi’nde yer almaktadır. Bilderberg Toplantılarının Yürütme Kurulu üyesi’dir.

2005 yılında İtalya Hükümeti’nin Cavaliere D’Industria nişanı ile ödüllendirilmiştir.Mustafa V. Koç, ekonomik ve sosyal kalkınmaya büyük önem veren ve bu alanda World Monuments Fund ve Carnegie Vakfı ile BNP Paribas gibi saygın kuruluşlarca ödüllendirilen Koç Ailesi’nin sosyal ve kültürel yaşama katkılarını hayata geçiren Vehbi Koç Vakfı’nın Yönetim Kurulu ve Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nın Mütevelli Heyeti Üyesi’dir.Caroline Giraud ile evli olup iki kız çocuğu (Esra ve Aylin) babasıdır. Almanca ve İngilizce bilmektedir.
 

 // mevlutcakici
AllshrahmeteylesinZAILESINESABIRVERSIN...
24 Ocak 2016 21:50
 // Şirin
ALLAH rahmet eylesin...
24 Ocak 2016 20:36
 // Haşim yavuz
Allah rahmet eylesin geride kalan ailesine sabır versin...
21 Ocak 2016 18:52
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler