YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Mustafa Koç kalp krizi geçirdi
Mustafa Koç kalp krizi geçirdi
21 Ocak 2016 09:51
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç kalp krizi geçirdi. Koç, Beykoz Devlet Hastanesi'nde yapılan ilk müdahalenin ardından helikopterle sahibi olduğu Amerikan Hastanesi'ne sevk edildi.

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç kalp krizi geçirdi. Mustafa Koç, İstanbul'da geçirdiği kap krizinden sonra Beykoz Devlet Hastanesi'nde 40 dakika boyunca kalp masajıyla hayata döndürülmeye çalışıldı.

Koç, burada yapılan ilk müdahalenin ardından helikopterle Amerikan Hastanesi'ne sevk edildi.

BEYKOZ DEVLET HASTANESİ: SPOR SONRASI KALP KRİZİ GEÇİRDİ

Sosyal medyada yoğun biçimde müdahaleye cevap vermediği ve hayatını kaybettiği söylenen Mustafa Koç için Beykoz Devlet Hastanesi Yönetimi'nden yapılan açıklamada hastanın hayatta olduğu ve hayasti tehlikesinin devam ettiği söylendi. Hastaneden yapılan ikinci açıklamada ise Mustafa Koç'un spor sonrası kalp krizi geçirdiği belirtildi.

Beykoz Devlet Hastanesi Başhekimi'nin yaptığı yazılı açıklamada Koç'un spor yaparken rahatsızlandığı belirtildi.

Açıklamaya göre Koç'a ilk müdahaleyi koruması ve spor hocası yaptı. Açıklamada hastanede Koç'a yapılan müdahaleye ilişkin şu bilgilere yer verildi:

"Sayın Mustafa Koç Sabah sporu esnasında fenalaşıp düşmesi üzerine spor hocası ve yakın koruması tarafından ilk yardım desteği almaya başlamış. Acil 112 ekibi çağrılmış. 15 dakika sonra Beykoz Devlet Hastanesi Aciline saat 08.10'da ulaştırılmıştır. Hasta ilk geldiğinde siyanoze, asistoli halinde idi, acilen entübe edilerek resistasyon başlandı. 1 saat sonra Amerikan Hastanesi'nden gelen kendi doktor ekibiyle birlikte, kalp akciğer pompasına bağlanarak saat 10.10 da hastanemizin acilinden ambulansla alınarak helikopterle Amerikan Hastanesi'ne sevki sağlandı."

AMERİKAN HASTANESİ'NE SEVK EDİLDİ

Bu arada kalp krizi geçiren ve müdahale edilen Mustafa Koç'un Beykoz Devlet Hastanesi'nden bir helikopterle sahibi olduğu Amerikan Hastanesine sevk edildi.

KOÇ HOLDİNG'TEN AÇIKLAMA

Koç Holding'den yapılan açıklamada, Mustafa Koç'un tedavisinin devam ettiği belirtildi.

DAHA ÖNCE AMELİYAT GEÇİRMİŞTİ

Mustafa Koç 2002 yılında ABD’de by-pass ameliyatı geçirmiş ve kalbe giden 3 damarı değişmişti. 

AİLE HASTANEYE KOŞTU

Mustafa Koç'un rahatsızlığı sonrası baba Rahmi Koç, kardeşi Ali Koç ile aile üyeleri ve dostları hastaneye koştu.

 // Rasim DUMAN
İsrail'in Ariel SHARON isimli bir "soykirimci katil"i vardi ; sonra basbakan da olmustu. Boyle bir "nuzul"e maruz kaldi ve 7 sene "bitkisel" yasadi idi. Siirin tam yeri : "Doktor doktor kalksana / Lambalari yaksana / Mustafa KOC gidiyor / Caresine baksana !"...
21 Ocak 2016 11:56
 // Rasim DUMAN
El'an 33.Derecedeki "ustad-i azam"lari kimdir bilmiyorum ama, tahkikat isini Mesut YİLMAZ'in uhdesine vermekte beis yok bilakis cok ta yakisir....
21 Ocak 2016 11:51
 // Rasim DUMAN
Nnn'olamaaaazzz...nnn'hayiiiirrr...! Bu iste bir bit yenigi var arkadaslar. Olum Melegi oyle elini kolunu sallaya sallaya "sato"nun icine nasil girmis ?! Guvenlikciler nerdeymis?! Kameralar calismamis mi ?! Tahkikat talep eyliyorum. "Emmizadeleri" Suleyman DEMİREL yasiyor olsaydi, muhakkik olarak onu nasbederdim....
21 Ocak 2016 11:48
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler