YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Münevver’in babasından ‘sır’ iddiası
Münevver’in babasından ‘sır’ iddiası
Münevver’in babasından ‘sır’ iddiası
02 Nisan 2009 / 08:50 Güncelleme: 02 Nisan 2009 / 00:00

İstanbul Etiler'de bir ay önce öldürülen 18 yaşındaki Münevver Karabulut'un katil zanlısı Cem Garipoğlu hala yakalanamazken, baba Süreyya Karabulut, 'Kızım ailenin bir sırrını bildiği için öldürüldü' iddiasında bulundu.


Bir ay önce cesedi çöp konteynırında bulunan 18 yaşındaki Münevver Karabulut’un katil zanlısı Cem Garipoğlu, tam 30 gündür yakalanamazken, baba Süreya Karabulut, cinayeti birden fazla kişinin gerçekleştirdiğini ve kızının Garipoğlu ailesinin bir sırrını öğrendiği için öldürüldüğünü düşünüyor.


Karabulut, “Bu aşk meşk işi değil. Bu bir körebe oyunu. Benim kızım oyuna getirildi ve hunharca katledildi; çöpe gitti. Son nefesine kadar bu konunu peşindeyim, bunu her baba yapar” şeklinde konuştu.


Kırmızı bültenle aranan katil zanlısı Cem Garipoğlu'nun yurtdışında olduğu ileri sürülürken,i baba Karabulut, “İnancımı yitirmedim. kimse bu konuyu kapatamaz; buna kimsenin gücü yütmez. İlahi adalte güveniyorum” dedi.
Haberin devamı ↓reklam


18 yaşındaki Münevver Karabulut için 3 Nisan Cuma günü ailesi ve okul arkadaşları Beşiktaş'taki Yeni Yıldız Lisesi'nden ölü bulunduğu Etiler'e kadar bir yürüyüş gerçekleştirecek.

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler