YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Mobese işte böyle yakalar!
Amasya'da kaydedilen bu görüntüler bu kadar da olmaz dedirtiyor!
Mobese işte böyle yakalar!
06 Ocak 2010 / 11:28 Güncelleme: 06 Ocak 2010 / 11:40

Amasya Emniyet Müdürlüğü tarafından şehrin önemli güzergahlarına yerleştirilen MOBESE kameraları kavşak noktalarında trafik ihlalleri sonucu yaşanan trafik kazalarını gözler önüne seriyor. Konuyla ilgili olarak Amasya Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada meydana gelen trafik kazaları ile ilgili görüntülerin kayıt altına alınmakta olduğu, tarafların anlaşmazlıkları söz konusu olduğunda ise bu görüntülerin mahkemede asli belge olarak delil niteliğinde kullanıldığına dikkat çekildi.
Ayrıca şehrin vitrini konumundaki mekanlara zarar veren ve çirkin görüntülere sebebiyet verenler MOBESE kameralarının kayıtlarından kaçamazken, olay yerine kısa sürede intikal eden ekipler tarafından yakalanıyorlar.


dünyada ki trafik kurallarindan haberi olmayan üle
 // yasar afyonlu
Bir kac yüzyildan beri Türkiye medeni ülkelerden sistem kural gibi seyler almıs ve uygulamaya calişmis.Cumhuriyetten bu yana bunu devlet hedefi olarak uygulamış,ama gelinen sonuç şu.Hicbir alanda cağdas normda basarilmis birsey ortada yok hepsi yarım yamalak.Sadece bir noktada cagdas normlarin üstune cikilmis onlarda eglence ve abartma...
06 Ocak 2010 14:28
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler