YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Milliyet muhabiri yabancılarla birlikte TOMA’nın önüne yattı!
Polisin çalışmalarına yardımcı olmaları gerekirken, TOMA’nın önüne oturarak engel olmaya çalışan Milliyet muhabirleri gecenin geç saatlerine kadar yabancı uyruklu şahıslarla ilgilenerek onları organize etmeye çalıştı.
Milliyet muhabiri yabancılarla birlikte TOMA’nın önüne yattı!
05 Ağustos 2013 / 12:36 Güncelleme: 05 Ağustos 2013 / 12:42

Yabancıları Milliyet muhabiri yönlendirdi

Milliyet muhabirlerinden birisi çantasından çıkarttığı suları yabancı uyruklu kişilerle birlikte yudumladı. Yabancı uyruklu bayanın fotoğraf çekmesine de yardımcı olan Milliyet muhabirlerinin sergilediği tutum gazetecilik adına utanç verici olarak değerlendirildi.

Taksim Meydanı’nda önceki akşam saatlerinde marjinal sol örgütlerin başlattığı huzursuzluk sırasında Milliyet Gazetesi’nin iki  muhabirinin davranışları pes dedirtti. Milliyet muhabirleri yabancı uyruklu bir vatandaşla İstiklal Caddesi ortasında TOMA’nın önüne oturdu, yabancı uyruklu kişileri yönlendirdi. Milliyet muhabirlerinin, İstiklal Caddesi’nde sabaha kadar devam eden terör eylemleri sırasında yabancı uyruklu şahıslarla olan samimi diyaloğu muhabirimizin dikkati çekti. Biri bayan toplam üç yabancı uyruklu şahısla sık sık konuşarak yönlendirdiği görülen Milliyet muhabirlerinden bir tanesi, hiç çekinmeden İstiklal Caddesi’nin tam ortasına yabancı uyruklu şahısla TOMA’nın önüne oturarak polisin çalışmasına engel olmaya çalıştı.

Yeni Akit - M. Hakan ÖZTÜRK

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler