YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Metin Kaçan'ın cesedi bulundu
Beylikdüzü'nde bulunan cesedin, 13 gün önce Boğaziçi Köprüsü'nden atlayarak intihar eden ''Ağır Roman'' kitabının yazarı Metin Kaçan'a ait olduğu belirlendi.
Metin Kaçan'ın cesedi bulundu
18 Ocak 2013 / 23:30 Güncelleme: 18 Ocak 2013 / 23:36

Alınan bilgiye göre, saat 17.30 sıralarında, Beylikdüzü Dereağzı Mahallesi Derya Sitesi sahil kısmında bir erkek cesedi olduğunu gören vatandaşlar, polise ihbarda bulundu.

Olay yerine gelen polis ekipleri, ceset bulunduğu yerden çıkarıldıktan sonra inceleme yaptı. Kimlik bulunmayan cesedin üzerinden bir miktar para çıktı. İncelemenin ardından ceset, Büyükçekmece Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. 

Bu arada, cesedin, 13 gün önce Boğaziçi Köprüsü'nden atlayarak intihar eden Metin Kaçan'a ait olabileceği ihtimali üzerine, Kaçan ailesine bilgi verildi.

Metin Kaçan'ın ağabeyi, karikatürist ve yapımcı Hasan Kaçan'ın da aralarında bulunduğu aile üyeleri hastaneye geldi.

Hasan Kaçan'ın, cesedin kardeşine ait olduğunu teşhis ettiği bildirildi.

Hastane çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtsız bırakan Hasan Kaçan, ''Başınız sağ olsun'' dileklerine ''Sağ olun'' karşılığını verdi.

Metin Kaçan'ın cesedi, daha sonra Adli Tıp Kurumu'na götürüldü.


-Taksicinin polise başvurusuyla ortaya çıkmıştı-


Çengelköy Polis Merkezi'ne başvuran bir taksi şoförü, 5 Ocak Cumartesi günü saat 22.00 sıralarında Esenler'de aracına müşteri olarak binen bir kişinin Üsküdar'a gitmek istediğini söylediğini anlatmıştı.

Taksici, sohbet sırasında müşterisinin kendisine, yazar Metin Kaçan olduğunu ve Üsküdar'daki evine gideceğini söylediğini kaydetmişti. 

Boğaziçi Köprüsü'ne girdikten sonra fotoğraf çekeceğini söyleyerek yavaşlamasını isteyen müşterinin, cüzdanını araçta bıraktıktan sonra inerek köprüden atladığını anlatan taksici, müdahale etme şansı bulamadığını aktarmıştı. 

AA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler