YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Metin Kaçan intihar etti
Metin Kaçan intihar etti
08 Ocak 2013 23:41
''Ağır Roman'' kitabının yazarı Metin Kaçan, Boğaziçi Köprüsü'nden atlayarak intihar etti.

Emniyet yetkililerinden alınan bilgiye göre, Çengelköy Polis Merkezi'ne gelen bir taksi şoförü, 5 Ocak Cumartesi günü saat 22.00 sıralarında Esenler'de aracına müşteri olarak binen bir kişinin Üsküdar'a gitmek istediğini söylediğini anlattı.

Taksici, sohbet sırasında müşterisinin kendisine, yazar Metin Kaçan olduğunu ve Üsküdar'daki evine gideceğini söylediğini kaydetti.  

Boğaziçi Köprüsü'ne girdikten sonra fotoğraf çekeceğini söyleyerek yavaşlamasını isteyen müşterinin, cüzdanını araçta bıraktıktan sonra inerek köprüden atladığını anlatan taksicinin, müdahale etme şansı bulamadığını aktardığı belirtildi.

Olayın, Metin Kaçan'ın ailesine bildirildiği ve cüzdanın incelemeye alındığı öğrenildi.


-Aile, olayı doğruladı-


Metin Kaçan'ın ailesi de olayı doğruladı. Kaçan'ın ağabeyi, karikatürist, yapımcı ve oyuncu Hasan Kaçan'ın asistanı Sebile Yılmaz, Metin Kaçan'ın cumartesi akşamı taksiden inerek köprüden atladığını söyledi.

Taksicinin, olaydan sonra karakola giderek Metin Kaçan'a ait cüzdanı bıraktığını anlatan Yılmaz, taksi şoförünün olaya ilişkin ifade verdiğini kaydetti.

Yılmaz, cüzdandaki Metin Kaçan'a ait kimlikten yola çıkılarak, taksi sürücüsünün araçtaki müşterinin Kaçan olduğunu doğruladığını aktardı.  

İhbar geldiğinden beri arama yapıldığını, ancak şu ana kadar bir sonuca ulaşılamadığını vurgulayan Yılmaz, bugün kar yağışı dolayısıyla çalışmalara ara verildiğini, hava şartlarının elverişli olması halinde yarın aramalara devam edilmesinin beklendiğini söyledi.


AA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler