YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Meteoroloji'den yağış uyarısı
Hava sıcaklıkları ülke genelinde mevsim normalleri üzerinde seyredeceği, ancak iç kesimlerde 2 ila 4 derece azalacağı tahmin ediliyor...
Meteoroloji'den yağış uyarısı
21 Aralık 2011 / 10:47 Güncelleme: 21 Aralık 2011 / 10:41

Yapılan son değerlendirmelere göre; bugün Marmara'nın doğusu, İç Ege, Batı Akdeniz, Batı ve Orta Karadeniz, İç Anadolu'nun kuzeyi ile Muğla, Adana, Osmaniye ve K.Maraş, gece saatlerinden itibaren Marmara'nın batısı, Kıyı Ege, Batı Akdeniz ile Denizli ve Manisa çevrelerinin yağmur ve sağanak yağışlı geçmesi bekleniyor. Gece ve yarın (Perşembe) sabah saatlerinde doğu bölgelerde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis hadisesi bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI: Ülke genelinde mevsim normalleri üzerinde seyredeceği, ancak iç kesimlerde 2 ila 4 derece azalacağı tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Genellikle güneyli, Güneydoğu Anadolu'da kuzey ve kuzeydoğu yönlerden hafif, arasıra orta kuvvette eseceği tahmin ediliyor.

BÖLGELERİMİZDE HAVA

MARMARA: Parçalı ve çok bulutlu, bugün doğu kesimlerinin, gece saatlerinden itibaren batı kesimlerinin aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

EGE: Parçalı ve çok bulutlu, bugün iç kesimleri ile Muğla çevrelerinin, gece saatlerinden itibaren kıyı kesimlerinin aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

AKDENİZ: Parçalı ve çok bulutlu, Antalya, Burdur, Isparta, Adana, Osmaniye ve K.Maraş çevrelerinin aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

İÇ ANADOLU: Parçalı ve çok bulutlu, kuzey (Ankara, Eskişehir, Kırşehir, Kırıkkale, Yozgat ve Sivas) kesimlerinin bu akşam saatlerine kadar aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Bölgenin doğusunda gece ve yarın (Perşembe) sabah saatlerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis bekleniyor.

BATI KARADENİZ: Parçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerine kadar aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

ORTA ve DOĞU KARADENİZ: Parçalı, batısı çok bulutlu, Orta Karadeniz çevrelerinin gece saatlerine kadar aralıklı yağmurlu geçeceği tahmin ediliyor. Gece ve yarın (Perşembe) sabah saatlerinde Gümüşhane, Bayburt çevrelerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis bekleniyor.

DOĞU ANADOLU: Parçalı ve az bulutlu geçecek. Gece ve yarın (Perşembe) sabah saatlerinde bölge genelinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis bekleniyor.

GÜNEYDOĞU ANADOLU: Parçalı ve az bulutlu geçecek. Gece ve yarın (Perşembe) sabah saatlerinde Diyarbakır, Siirt ve Batman çevrelerinde yer yer sis bekleniyor.
 

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler