YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Meteorolojiden vatandaşlara uyarı var
Meteorolojiden vatandaşlara uyarı var
Meteorolojiden vatandaşlara uyarı var
19 Mayıs 2008 / 21:08 Güncelleme: 00 0000 / 00:00


Afrika sıcakları daha ne kadar sürecek? Meteoroloji 5 günlük hava tahminini yayınladı. Vatandaşlara uyarı var.


Hava sıcaklıkları hafta ortasına kadar tüm yurtta 4 ila 6 derece artarak mevsim normallerinin üzerinde seyretmesi tahmin ediliyor.


Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü, hava sıcaklığının oluşturabileceği olumsuz şartlara karşı, ilgilileri ve vatandaşları tedbirli olmaya çağırdı.


PAZARTESİ


Yurdun büyük bir bölümünde yağış beklenmiyor. Doğu bölgelerimiz parçalı zamanla çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra Doğu Karadeniz’in iç kesimleri, Doğu Anadolu’nun kuzeyi ile Bingöl ve Muş çevreleri kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerler az bulutlu ve açık geçecek.


SALI


Yurdun kuzeydoğusu ile öğle saatlerinden sonra batı bölgelerin iç kesimleri parçalı bulutlu, Doğu Anadolu’nun kuzeydoğusu ile Artvin çevreleri kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerler az bulutlu ve açık geçecek.


ÇARŞAMBA


Çarşamba günü batı bölgelerimizin iç kesimlerinde artacak bulutlanma ile birlikte öğle saatlerinden sonra Marmara’nın güneydoğusu (Balıkesir, Bursa ve Bilecik), Kütahya, Bolu, Eskişehir, Göller yöresi ve Denizli çevrelerinde, Perşembe ve Cuma günleri Karadeniz bölgesi başta olmak üzere, kuzey bölgelerimizin iç kesimlerinde kısa süreli ve yerel sağanak yağış geçişlerinin görüleceği tahmin ediliyor.


İŞTE BAZI İLLERDEKİ 5 GÜNLÜK HAVA TAHMİNLERİ


İSTANBULANKARA


İZMİR


ANTALYA


TRABZON


ERZURUM


DİYARBAKIR


5 GÜNLÜK TAHMİNİ HAVA ÖZETİ (TÜRKİYE GENELİ)

19-05-2008

20-05.200821-05.2008


22-05.2008


23-05.2008

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler