YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Maganda kurşunu yine can aldı
Maganda kurşunu yine can aldı
05 Haziran 2010 11:04
Korkunç olay Bursa'da gerçekleşti... Dayak yiyien oğlunun intikamını almak isteyen kişi olayla hiç ilgili olmayan başka bir gencin hayatını aldı...

Bursa'da dayak yiyen oğlunun intikamını almak için parkı basan adamın silahından çıkan kurşunların, olayla hiç bir ilgili olmaması rağmen hedefi olan 17 yaşındaki liseli genç, kurtarılamadı.

Edinilen bilgiye göre olay, geçen hafta merkez Yıldırım ilçesi Temenyeri Parkı'nda meydana geldi. Kimliği belirlenemeyen 40 yaşındaki bir baba, eve gelen çocuğunun kız meselesi yüzünden tartıştığı arkadaşları tarafından dövüldüğünü öğrenince silahına sarıldı. Oğlunun intikamını almak için Temenyeri Parkı'na gelen öfkeli baba, parkta oturan vatandaşları oğluna gösterip "Seni bunlar mı dövdü?" diyerek olayın faillerini bulmaya çalıştı.

Oğlunu dövenler arasında yer aldığı öne sürülen Ömer Abdullah D.'yi (17) görüp ateş etmeye başlayan şüpheli, silah sesleri üzerine korkup kaçmak isteyen 17 yaşındaki Eray Eren'e de bir el ateş ederek, başından yaraladı.
Olayla hiç bir ilgisi olmamasına rağmen vurulan lise öğrencisi Eray Eren, ambulansla Bursa Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Hedefte olduğu öne sürülen Ömer Abdullah D. ise olaydan yara almadan kurtulurken, kaçmayı başardı. Polis, olaydan kıl payı kurtulan genci, ifadesine başvurmak üzere gözaltına aldı.

Yoğun bakımda tedavi gören Eray Eren ise bir haftadır süren ölüm kalım savaşına yenik düştü.
Polis, parkta 5 el ateş eden zanlının kimliğini belirlerken, şüpheliyi yakalamak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor (İHA)

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler