YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Loto talihlisi katil oldu!
Loto talihlisi katil oldu!
27 Mart 2013 20:15
Osmaniye’de geçtiğimiz günlerde sayısal lotodan 750 bin TL ikramiye kazanan kişi, kendisinden haraç isteyen akrabasını sokak ortasında tabancayla vurarak öldürdü.

Osmaniye’de ikamet eden Kemal Ç.’ye geçtiğimiz günlerde Sayısal Loto'dan 750 bin TL ikramiye çıktı. Kazandığı parayı teslim alan Kemal Ç. paranın bir miktarı ile yakınlarına da yardım etti. Ancak akrabası olan Hasan Tuncel yardımla yetinmeyip birkaç defa Kemal Ç’den para istedi. İddiaya göre, her defasında istediği parayı alan Tuncel işi daha ileri götürerek son olarak Kemal Ç.den haraç istedi. Kendisinden haraç isteyen akrabasına parayı vereceğini söyleyen Kemal Ç. akrabası Hasan Tuncel’i İstiklal Mahallesi, Çalık Sokak'taki iş yerine çağırdı. Haraç istediği akrabasının iş yerine gelen Hasan Tuncel (32) ile Sayısal Loto talihlisi Kemal Ç. arasında tartışma çıktı.

Tartışmanın büyümesi üzerine Kemal Ç., yanında bulundurduğu tabanca ile Tuncel’e 15 el ateş etti. Karnına isabet eden kurşunla ağır yaralanan Tuncel, ambulansla kaldırıldığı Osmaniye Devlet Hastanesinde yaşamını yitirdi. Olayın ardından 01 D 22 42 plakalı otomobille kaçtığı anlaşılan Kemal Ç. ve Muhammet Mustafa Ç., özel hareket timlerinin de katıldığı operasyonla Çardak köyündeki bir ikamette suç aleti tabanca ile birlikte yakalandı.Şüpheliler, emniyetteki sorgusundan sonra çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

İHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler