YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Liseli sevgililer 7. kattan atladı
Korku bir genci hayatından etti... İki sevgili aileleri flört ettiklerini öğrendi diye korkudan 7. kattan atladı. Sevgilierden biri hayatını kaybetti diğeri ise ağır yaralı...
Liseli sevgililer 7. kattan atladı
22 Aralık 2009 / 15:18 Güncelleme: 22 Aralık 2009 / 15:21

Sivas'ta bir süredir flört ettikleri öğrenilen lise öğrencisi iki genç ailelerinden korktukları için beraber geldikleri 8 katlı bir apartmanın 7. katından atladı. Ağır yaralan liseli sevgililerden kız öğrenci kaldırıldığı hastanede hayatını kaybederken, erkek öğrenci ise tedavi altına alındı.

İddiaya göre, Yenişehir Lisesi 11 Fen B sınıfı öğrencisi Ş.Ö (Şeyda Önk 17) bir süre önce okulda sigara içtiği için okul disiplin kurulu tarafından uzaklaştırma cezası aldı. Disiplin cezası nedeniyle dün okula gitmeyen lise öğrencisi Ş.Ö., annesi Zeynep Ö.'ye okul arkadaşlarıyla sinemaya gideceğini söyleyerek evden ayrıldı. Aynı lisede 9. sınıf öğrencisi olan ve bir süredir flört ettiği arkadaşı Ali Sinan Ç. (14) ile buluşan Ş.Ö. erkek arkadaşı Ali Sinan Ç'nin amcasına ait Şeyh Şamil Mahallesi'nde bulunan Şelale Evler Sitesi'ne geldi. Bu sırada kızının evden ayrıldıktan uzun bir süre sonra eve gelmemesi nedeniyle meraklanan Ş.Ö'nün ailesi, okul idaresini arayarak kızlarının arkadaşlarıyla sinemaya gitmek için evden ayrıldığını ve eve dönmediğini söyledi. Okul idarecilerinden aldığı bilgi doğrultusunda araştırma yapan Ş.Ö.'nün ailesi kızlarının bir süredir flört ettikleri Ali Sinan Ç. ile buluşarak Ali Sinan Ç'nin İstanbul'da yaşayan amcasına ait evine gittiklerini öğrendi. Bunun üzerine Ali Sinan Ç'nin ailesi ile görüşen Ş.Ö.'nün babası ve ağabeyi Ali Sinan Ç.'nin annesi ve babası ile birlikte liseli öğrencilerin beraber gittiği eve geldi.

Burada evin kapısını açmak isteyen aileler kapıyı açamayınca içerde bulunan çocuklarına seslendi. Ailelerinin sesleri üzerine panikleyen öğrencilerden ilk önce Ş.Ö. daha sonra da Ali Sinan Ç 8 katlı apartmanın 7. katından atladı.
Apartman sakinleri apartmanın bahçesinde iki gencin yerde yattığını görerek 112 Sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen ambulanslarla Cumhuriyet Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'ne kaldırılan iki öğrenciden Ş.Ö. yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Vücudunda çeşitli kırıkların olduğu tespit edilen Ali Sinan Ç. ise acil servisteki ilk tedavisinin ardından beyin cerrahi servisine kaldırıldı.
Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü öğrenildi.

canım kuzenim
 // nurten demırgil
canım hıc bır sey ölmeye değmezdi şimdi seni cok özlüyoruz mekanın cennet olsun seni cok seviyoruz...
07 Şubat 2010 16:11
ağzı olan konuşuyor
 // derya
sebep olanlardan Allah sorsun şeyda inşallah cennette başkası önemli değil...
27 Ocak 2010 22:26
Allah rahmet eylesin
 // h.t.
insan bin düşünüp bir konuşmalı bir gül fidanı soldu acısı annesinin içinde kaldı mekanı cennet olsun...
10 Ocak 2010 11:46
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler