YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Lise maçında kavga
Kocaeli Liseler arası futbol il birinciliği maçında olaylar çıktı. Tabiri caizse tekmeler yumruklar havada uçuştu... Polis olaylı maçta taraftarları zorlukla yatıştırdı...
Lise maçında kavga
08 Ocak 2011 / 12:34 Güncelleme: 08 Ocak 2011 / 12:34

İzmit İsmetpaşa Stad'ında final maçında Mimar Sinan Lisesi ile Gölcük Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi karşı karşıya geldi. Karşılaşmanın ikinci yarısında yaşanan gerginliğe polis müdahale etti. Çoğunluğunu lise öğrencilerinin oluşturudğu taraftarları sakinleştirmek için polis jop kullandı.

Zaman zaman tekme tokat öğrencilere vuran polis bazılarını gözaltına aldı. Tribindeki olaylara müdahale eden polis maçı izlemeye gelen bir zabıta memuruna da vurdu. Sinirine hakim olamayan zabıta memura da polise saldırdı. Zabıtayı polisler karfa tulumba gözlatına alırken polisin müdahalesi maçı izlemeye gelenler tarafından protesto edildi. Tribündeki gerginlik sahayada yansırkan futbolcular arasında da zaman zaman sert tartışmalar yaşandı. Maç Mimar Sinan Lisesinin 2-1 üstünlüğü ile sona ererken Gölcük Anadolu ve Teknik Endüstri Meslek Lisesinden Miraç ve Ali kırmızı kart ile oyun dışı kaldı. (İHA)

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler