YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kurtulmuş hacca gitti
Kurtulmuş hacca gitti
17 Ekim 2012 09:44
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, hac vazifesini yerine getirmek üzere ailesiyle beraber saat 06.00'da Ankara'dan Suudi Arabistan'a uçtu.

Kurtulmuş'u Esenboğa Havalimanı'ndan yakınları ve parti yetkilileri uğurladı. Gazetecilere duygularını aktaran Kurtulmuş, kızının ricasıyla son anda böyle bir karar aldıklarını ifade etti. Hacca gitmenin çok güzel bir duygu olduğunu dile getiren Kurtulmuş, "Allah sağlık afiyet içinde gelmeyi nasip etsin. Böyle hiç hesapta planda olmayan şekilde son günlerde karar verdik, kızımın ricasıyla. Allah herhalde çağırdı. Allah kabul edilmiş bir hac yapmayı nasip etsin. Allah tüm Ümmet-i Muhammed'e, hacda olan herkese kabul edilmiş bir hac yapmayı nasip etsin. Tüm yurttaşlara en yakın zamanda hac yapmayı nasip etsin. Hacda edilen dualar niyetine tüm islam aleminin, insanlığın halinin düzelmesini, barış ve esenliğin sağlanması için hep beraber dua edeceğiz. İnşallah Allah dualarımızı kabul eder. Bu vesileyle milletimize selamlarımı sunuyorum" diye konuştu.

Kurtulmuş, kendisini uğurlayanlardan helallik istedi. VIP salonunundaki hac yoğunluğu dikkat çekti. Kurtulmuş, havalimanına Has Parti'de kullandığı makam aracıyla geldi. Cihan

helal sana
 // müslüman gençlik
adamın kralısın numan abiiii...
17 Ekim 2012 11:59
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler