YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Küçük Emine toprağa verildi
Küçük Emine toprağa verildi
17 Şubat 2013 16:12
Antalya'da sele kapılarak hayatını kaybeden 3.5 yaşındaki Emine Irmak Reyhaniye, İskenderun'da toprağa verildi.

Antalya’da sele kapılan otomobilin içinde sulara kapılarak kaybolan ve 40 saat sonra bulunan 3.5 yaşındaki Emine Irmak Reyhaniye'nin cenazesi, Hatay'ın İskenderun ilçesinde gözyaşları arasında toprağa verildi.

Antalya'da geçtiğimiz perşembe gecesi etkili olan şiddetli yağışta selde kaybolan 3.5 yaşındaki Emine Irmak'ın cansız bedenine 40 saat sonra Sarısu deresinde ulaşılmıştı. Aracın düştüğü yerden 500 metre uzaklıkta bulunan Emine Irmak’ın cenazesi anne ve babasının memleketi olan Hatay'ın İskenderun’a getirildi.

Minik Irmak'ın cenazesi morgtan alınarak Sakarya Mahallesi'ndeki dedesi Mehmet Soğanlı’nın evine getirildi. Yakınlarının gözyaşları arasında taziye çadırına geçirilen minik Irmak’ın tabutuna sarılarak gözyaşı döken anne Filiz Reyhaniyeli, “Yavrumu kurtaramadım” diyerek feryat etti.

Baba Sinan Reyhaniyeli ise kız kardeşine sarılarak gözyaşı döktü. Kuran’ı Kerim okunması ve dua edilmesinin ardından Emine Irmak Reyhaniye’nin cenazesi İskenderun Karaağaç Asri Mezarlığı'nda dua ve gözyaşları arasında toprağa verildi.

 

İHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler