YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kredi kartıyla kurban satışı başladı
Kredi kartıyla kurban satışı başladı
06 Ekim 2012 12:04
Kurban bayramına kısa bir süre kala Kırşehir’de kurban bayramına özel kredi kartı ile satış başladı.

Kurban Bayramına özel kampanya başlatan Besici Fevzi Umucu, "Dişi hayvanları damızlık olarak üretip erkekleri vatandaşların hizmetine sunuyoruz.” dedi.
 
Kredi kartına altı taksit imkanı sunarak Kırşehir’de bir ilki gerçekleştiren Umucu, Kırşehir’in Kuşdilli Mahallesi'nde üç yıl önce kurmuş olduğu mandıra ile yaklaşan kurban bayramı öncesinde promosyon başlattı. Bin adet küçükbaş hayvanı özel besi tekniği ile yetiştirdiklerini anlatan Umucu, "Şirket olarak üç yıldır bu iş ile uğraşmaktayız. Dişi hayvanları damızlık olarak üretip erkekleri vatandaşın hizmetine sunuyoruz. Yaklaşık olarak bin adet hayvanımız var. Bu hayvanları özel ortamlarda özel yemlerle besleyip insanların ihtiyacına sunmaktayız.” şeklinde konuştu.
 
Kırşehir’de bir ilk olarak kredi kartı ile kurban satışına başladıklarını anlatan Umucu, "Kredi kartına altı ay taksit imkanı sunduk. Kredi kartı satışına girmemizin nedeni alım gücünün düşük olması, insanların kurban kesme isteğinin yoğun olması ve güçlerinin yetmediğini düşünerek insanlara altı ay taksit ile parça parça ödeme imkanı sunduk. Şuanda yoğun bir talep var.” ifadelerini kullandı. Kurbanlık fiyatlarının ise bu yıl geçmiş yıla oranla pek de değişmediğini söyleyerek kurbanlık fiyatlarının 450 TL’den başlayarak bin TL’ye kadar çıktığını belirtti.

İHA
 

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler