YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Korkunç cinayeti anlattılar
Sivas’ın Yıldızeli ilçesine bağlı Şeyhhalil Beldesinde dün gece meydana gelen olayda karnındaki ikiz bebeğiyle birlikte hayatını kaybeden Leyla Özdemir’in ailesi dehşet dolu anı anlattı.
Korkunç cinayeti anlattılar
09 Şubat 2013 / 19:04 Güncelleme: 09 Şubat 2013 / 19:12

Olay anında evde bulunan Leyla Özdemir’in eşi Murat Özdemir olay anını şöyle anlattı: “Gece oturduğumuz odanın camına vurdular. Kendi yakın akrabamız gelmiştir diye kapıya yöneldik. Biz daha kapıya gelmeden tekrar vurdu. Biz de, (Kim o) dedik, o da (Benim aç kapıyı) karşılığını verdi. Çocuğum kapıyı açtı ben baktığımda adamı tanıdım ve kapıyı hemen kapatıp kilitledim. O anda ateş etmeye başladı. Ben çocuğumla geride kaldım. Eşimin geldiğini göremedim, oradan ateş edince eşime denk geldi.”
 
Murat Özdemir, evde 4 çocuğu ve askerden yeni gelen bir akrabaları ile birlikte 7 kişi olduklarını belirtti.
 
Leyla Özdemir’in babası Hacı İkiz ise, “Ben rahatsızlığım nedeniyle İstanbul’a gitmiştim. Gece olay olduktan sonra oğlum böyle bir acı olayın meydana geldiğini söyledi, bunu üzerine köye geldim. Olayı yapan şahıs ile bizim hiçbir husumetimiz yok ama damadımla aralarında herhangi bir şey var mı bunu da bilmiyorum. Olayı yapan şahıs eğer kapıyı açabilseymiş bütün aileyi katledermiş, içindeki hırs nedir bilemiyorum. Kızım dört buçuk aylık ikiz çocuklarına hamileydi” dedi.
 
Hastanede hayatını kaybeden Leyla Özdemir'in cenazesi, otopsi yapılmak üzere Sivas Cumhuriyet  Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne gönderildi.


İHA

 // Ece tan
Bence aralarında bi olay vardı murat özdemir birşeyler yaptı m özdemirden her şey beklenir...
07 Ocak 2017 12:09
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler