YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kör talihin bu kadarı!
"Bu kadar talihsizlik olmaz" dedirten haber Ordu'dan geldi. Fatih Türker isimli genç uğruna 2 kez cezaevine girdiği kızın evine giderken aracıyla düştüğü ırmakta kayboldu...
Kör talihin bu kadarı!
02 Kasım 2009 / 15:03 Güncelleme: 02 Kasım 2009 / 15:25

Ordu'nun Ulubey ilçesi Durak köyünde Fatih Türker isimli genç, uğruna 2 defa cezaevine düştüğü kızın evine doğru giderken yağmur ve çamur nedeniyle direksiyon hakimiyetini kaybederek aracıyla Melet ırmağına uçtu. Araç ırmaktan çıkartıldı ancak gencin cesedi bulunamadı.

3 gündür aralıksız olarak süren yağış, köy yollarının balçık haline gelmesine neden oldu. Irmaklarda su seviyesi ise yükseldi. Ulubey'in Durak köyünde uğruna 2 defa cezaevine düştüğü sevdiği kızın evine doğru 52 FN 356 plakalı aracı ile giden Fatih Türker (31), havanın aşırı yağışlı olması nedeni ile direksiyon hakimiyetini kaybederek Melet Irmağına uçtu...

Ailenin uzun süre araması sonucucevap alınamayınca Fatih Türker'in sevdiği kızın evinin civarında arama başlatıldı. Irmak kenarında bulunan Fatih Türker'in kullandığı araç plakası, aramaların ırmak içerisinde yoğunlaşmasına neden oldu. Ordu Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Deniz polisi ve Sivil Savunma ekiplerinin araması sonucu Fatih Türker'in kullandığı araç Melet Irmağı’nın yaklaşık 5 metre altında bulundu. Fatih Türker ise yapılan tüm aramalara rağmen bulunamadı.

Fatih Türker'in Durak köyünde sevdiği bir kız uğruna cezaevine girdiği öğrenildi. Türker'in kızın evinin önüne bir gül birde kendine ait kimlik kartını bıraktığı için bir müddet cezaevinde kaldığı çıktıktan sonra da yine kızın evinin önüne bir gül daha bıraktığı için yeniden cezaevine düştüğü öğrenildi. Son olarak önceki gün cezaevine çıkan Türker, baba ocağına gitmeden önce yine sevdiği kızın evinin önüne gitmek için yola çıkmış, eve varamadan 50 metre kala direksiyon hakimiyetini kaybederek ırmağa uçtu.

Türker'in sevdiği kızın yaşının küçük olması nedeniyle ailenin karşı çıktığı ve şikayet üzerine cezaevine 2 kez girdiği öğrenildi. Hayatından ümit kesilen Türker’i arama çalışmaları devam ediyor.

offf ne talihslik
 // ya yazık...
ya gerçekten ne talihsizlik...
02 Kasım 2009 15:37
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler