YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Köprüden geçişler yarın bedava
Köprüden geçişler yarın bedava
16 Nisan 2010 13:55
Garanti Bonus Card, 10. yaşını kutladığı 17 Nisan 2010 Cumartesi günü köprülerin yanı sıra boğazı bedava geçme fırsatı sunuyor.

Bankadan yayınlanan açıklamaya göre Garanti Trink özelliği olan Bonus Trink, GS Bonus, Money Card, Shop&Miles ve Extragenç gibi kartlara sahip İstanbullular, Kabataş- Beşiktaş-Üsküdar hattında hizmet veren Dentur teknelerini de bedava kullanabilecek.

Garanti aynı zamanda tüm İstanbullulara, bayramlarda olduğu gibi 17 Nisan 2010 Cumartesi günü saat 23:59'a kadar, Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet Köprülerinden ücret ödemeden geçme fırsatı sunuyor.

Ulaştırma Bakanlığı'nın destek ve izniyle devlet kuruluşları haricinde ilk kez bir özel sektör firması tarafından yapılan bedava köprü geçişi uygulamasından, yalnız Bonus Card sahipleri değil, bütün İstanbullular yararlanabilecek.

Garanti Bankası, yaklaşık 1,5 milyon kişinin köprülerden bedava geçmesi beklenen 17 Nisan'da, Eskişehir, Diyarbakır, Samsun ve Ayvalık'taki toplu ulaşımı da, Trink özelliği olan kart sahipleri için 20 Mayıs'a kadar ücretsiz yapacak. Garanti Bankası, boğazı geçmek için Dentur teknelerini kullanan ve Eskişehir, Diyarbakır, Samsun ve Ayvalık'ta şehiriçi yolculuk yapan Trink özellikli kart sahiplerine, 17 Nisan günü 4 kez ücretsiz ulaşım hakkı sağlarken, kampanya 20 Mayıs'a kadar devam edecek.

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler