YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Köpeğin ağzından tutanak yazdılar!
Ağrı’nın Patnos ilçesinde bir vatandaşın köpeğe çarptığı kaza sonrasında tuttuğu ‘Maddi Hasarlı Trafik Kazası Tespit Tutanağı’, sosyal paylaşım sitesi Twitter'da büyük ilgi gördü.
Köpeğin ağzından tutanak yazdılar!
19 Şubat 2013 / 13:00 Güncelleme: 19 Şubat 2013 / 13:33

Ağrı’nın Patnos ilçesinde 2011 yılında meydana gelen maddi hasarlı trafik kazasında sokak köpeğine çarpan Aldulmecit Şen isimli vatandaş, ‘Maddi Hasarlı Trafik Kazası Tespit Tutanağı’ tuttu. Tutanakta kendi bilgilerini tam olarak yazan Şen, ‘Araç B’ bölümünü doldururken, Adı ve soyadı bölümüne ‘köpek’, marka ve cinsine ‘çoban köpeği’, kullanım şekline ise ‘başı boş’ yazdı.

Tutanakta, ‘Araç B’ bölümünde karşı tarafın doldurması gereken yeri çarparak öldürdüğü köpek adına dolduran Şen, “Ben köyün yolundan karşıdan karşıya geçerken dikkatsiz ve dalgın olduğumdan araba bana çarpmıştır. Kusur, suç benimdir” diye yazarak imzasını attı.

 

1-010.jpg

 

İHA

15:24
 // Kenan Akkuş
Oh ne hoş, ne hoşt.
Adam köpekle telepati yolu ile bağdaş kurmuş. Hemde ölmüş köpekle. Aklıma yine çocukluğum geldi. Okuma yazmayı öğrendiğim zaman, kurşunkalemle kapıya, 'Kapı Akkuş' pencereye, 'Pencere Akkuş' yazmıştım. 10 yıl sonra silinmeyen o yazılara, bakar bakar gülerdim....
19 Şubat 2013 15:24
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler