YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Konsomatris sevgili kıskançlık kurbanı
Konsomatris sevgili kıskançlık kurbanı
22 Mart 2013 20:43
Kütahya’da kıskançlık yüzünden tartıştığı konsomatris sevgilisini tüfekle vurarak öldürdüğü ileri sürülen zanlı, polisteki ifadesinin ardından adliyeye sevk edildi.

Emniyetteki ifadesinde suçunu itiraf ettiği ileri sürülen 24 yaşındaki Semih D., Tavşanlı ilçesine bağlı Balıköy beldesinde yakınındaki bir gazinoda konsomatris olduğunu söylediği Ümit Zehra Aydar ile 3 yıldır birlikte olduğunu anlattı. Semih D.’nin, kıskançlık nedeniyle tartıştığı Ümit Zehra Aydar’ı av tüfeği ile öldürdükten sonra cesedi 43 NZ 961 plakalı otomobile koyup şehir merkezine geldiği, aracı 2 gün dolaştıktan sonra Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’na park edip polise cinayet ihbarında bulunduğu öğrenildi.


Bahçelievler Mahallesi’nde yakalanarak gözaltına alınan zanlı ve arkadaşı O.S., yoğun güvenlik önlemleri altında adliyeye sevk edilirken, bir hafta önce Semih D. ile gazinoda çektirdiği fotoğrafı sosyal paylaşım sitesinde yayınladığı ortaya çıkan Ümit Zehra Aydar’ın, "Öleyim ben artık anne. Yağmurlar yorgan olsun cesedime. Üstüm başım sigara kokuyor. Çekilmiyor yalnızlık be anne. Titrek ellerime aldırma, ağlama anne. Damarlarımı parçalıyor yürek sızım. Bırak anne, kuralsız olsun, kitapsız olsun son satırlarım. Gözyaşlarım öpsün seni anne. Ölüyor hayırsızın, ölüyor kara gözlün anne. Otopsi istiyorum hayallerime çünkü hiçbiri eceliyle ölmüş olamaz" ifadelerini paylaştığı öğrenildi.

İHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler