YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kolejde patlama: 6 yaralı
Üsküdar'da bir kolejin laboratuvarında deney sırasında meydana gelen patlamada 1 öğretmen ile 5 öğrenci yaralandı.
Kolejde patlama: 6 yaralı
30 Nisan 2010 / 07:10 Güncelleme: 30 Nisan 2010 / 07:26

İstanbul Üsküdar'daki Özel Biltek Koleji'nin laboratuvarında kimya dersinde yapılan deney sırasında patlama meydana geldi. Olayda yaralanan 5 öğrenci ile bir kadın öğretmen hastaneye kaldırıldı. Bir kız öğrencinin tedavisine yoğun bakım servisinde devam edildiği belirtildi.

Çamlıca Ünalan Mahallesi'ndeki Özel Biltek Koleji'nin laboratuvarında, kimya dersinde yapılan deney sırasında meydana gelen patlamada öğrenciler Mihriban Eren, Muhammet Hasan Tellioğlu, Beyzanur Akpınar, Yusuf Mert Kılıç ile Mina Katı ile öğretmen Dilek Akyıldız yaralandı. Yaralılar Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. 6 yaralıdan biri, tedavisi tamamlanarak taburcu edilirken, Beyzanur Akpınar'ın tedavisine yoğun bakım servisinde devam edildiği, diğer yaralılara da gerekli tedavinin uygulandığı belirtildi.

MUHABİRLER SALDIRIYA UĞRADI

Bu arada, olayı duyarak hastaneye gelen yaralı yakınları, görüntü almaya çalışan Habertürk Gazetesi Muhabiri Turhan Arslanoğlu ve DHA Muhabiri Ramazan Almaçayır'a saldırdı. İki gazetecinin cep telefonu ve fotoğraf makinelerini kıran bu kişiler, araya giren güvenlik görevlilerince sakinleştirildi. Turhan Arslanoğlu ile Ramazan Almaçayır, yaralı yakınlarından şikayetçi olmayacaklarını belirtti. Bugün

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler