YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kocası affetmeyince intihar etti
Kocası affetmeyince intihar etti
19 Ocak 2010 22:09
Kocasından kendisini affetmesini isteyen kadın, hayır cevabı alınca 3. kattan atladı.

Başakşehir'de kocasıyla telefonda tartışan iki çocuk annesi Aynur Önver (34), 3. kattan atlayarak yaşamına son verdi. Önver'in, eşi Talip Önver ile telefonda tartıştığı, Talip Önver'in seni affetmeyeceğim demesi üzerine kendisini boşluğa bıraktığı öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre, olay, 4. Etap Ali Soylu Bulvarı'nda meydana geldi. İki çocuk annesi Aynur Önver, temizlik yapmak üzere D-22 Blok Daire 13'e geldi. Burada gündelikçi olarak çalışan Önver, kocasıyla konuşmak için yangın merdivenine çıktı. Burada bir süre telefonda konuşan Önver, kocası Talip Önver'e kendisini bilinmeyen bir sebepten dolayı affetmesini istedi.

Eşinden olumsuz yanıt alan Aynur Önver, 3. kattan aşağı atladı. Çevredikelerin olayı fark etmesi üzerine olay yerine ambulans çağırıldı. Sağlık ekipleri, Önver'in hayatını kaybettiğini belirledi. Olay yerine emniyet şeridi çeken polis ekipleri çevrede delil topladı.

Gerekli incelemenin ardından, karakola ifadeye çağrılan Talip Önver, eşiyle aralarında anlaşmazlık bulunduğunu söyledi. Olay öncesinde eşiyle telefonda görüştüğünü anlatan Önver, "Bir problemden dolayı eşim benden kendisini affetmemi söyledi. Ben de 'hayır' cevabını verdim. Daha sonra öğrendim ki eşim intihar etmiş. Çok üzgünüm." dediği öğrenildi.
Aynur Önver'in, gündelikçi olarak evlerde temizlik yaptıığını söyleyen, olay yerine gelen Önver'in yakınları, yaşananlara bir anlam veremediklerini belirtti. CİHAN

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler