YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kocaeli'de Erdoğan Gönüllüleri Platformu kuruldu
Kocaeli'de Erdoğan Gönüllüleri Platformu kuruldu
09 Temmuz 2014 02:52
Çeşitli sivil toplum kuruluşları, cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a cumhurbaşkanı seçiminde destek olmak amacıyla Erdoğan Gönüllüleri Platformu'nu kurdu.

Kuruluşun içerisinde akademisyenler, siyasetçiler, gazeteci ve yazarlar ile iş dünyasından isimler var.

İzmit'teki Selim Sırrı Paşa Konağı'nda düzenlenen tanıtım toplantısında konuşan platform başkanı ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Türkiye'nin yeni bir sayfa açmaya hazırlandığını ve bu yeni sayfanın açılışında Kocaeli olarak katkı vereceklerini söyledi.

10 Ağustos'ta yapılacak cumhurbaşkanı seçiminde Türk milletinin kendinden biri olan Recep Tayyip Erdoğan'ı cumhurbaşkanı seçeceğine inandığını dile getiren Karaosmanoğlu, "Sayın Başbakanımızla yaklaşık 30 yıllık bir beraberliğimiz var, 12 yıldır da kendisiyle fiilen siyaset yapıyorum. Görüldüğü gibi olan, olduğu gibi görünen bir insandır. 10 Ağustos'ta Recep Tayyip Erdoğan'ı birinci turda ve güçlü bir şekilde cumhurbaşkanı seçtiğimiz zaman, şehirlerin gelecekte daha güzel ve daha yaşanılabilir olacağına inanıyorum" diye konuştu.

Karaosmanoğlu, 10 yılda Kocaeli'de çok güzel işler yaptıklarını vurgulayarak, bu çalışmaların 10 yıl önce yapılmasının mümkün olmadığını, bu başarıların arkasında Başbakan Erdoğan'ın olduğunu kaydetti.

Platformun çalışmalarına sosyal medya üzerinden destek vermek isteyenler için Facebook ve Twitter hesabı ile www.erdogangonullusu.com adresi

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler