YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Koca dayağından kaçıp bebeğiyle...
Koca dayağından kaçıp bebeğiyle...
19 Mart 2013 09:41
Adana'da bir kadın koca dayağından kaçarak 1 yaşındaki bebeğiyle emniyete sığındı.

Adana'da 4 yıldır birlikte olduğu şahsın kendisine sürekli şiddet uyguladığını ileri süren bir kadın, 1 yaşındaki oğluyla Adana Emniyet Müdürlüğü'ne sığındı.

Olay, merkez Seyhan ilçesine bağlı Fevzipaşa Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, Özlem A (25), sevdiği İsmail T. (28) ile evlenmek istedi. Ancak kızın ailesi, İsmail T'nin işsiz olduğu için gerekçesiyle evliliğe izin vermedi. Ancak Özlem A, İsmail T'yi çok sevdiği için onunla kaçtı. Bu evlilikten Muhammet ismini verdikleri bir de çocukları oldu. Ancak İsmail T, eşine resmi nikah kıymadı.

Bu arada çiftin aralarında problem çıkmaya başladı. Çıkan tartışmalar nedeniyle İsmail T, eşini sürekli darp etmeye başladı. Özlem A, yediği dayaklara dayanamayarak ailesinin yanına gitmek istedi, ancak aile kabul etme. Evine tekrar dönmek zorunda kalan genç kadın, bebeğin ihtiyaçlarını da gideremez hale geldi. Son olarak bebeğe mama alınması için kadın para istedi ancak İsmail T. para olmadığını söyleyince çift arasında tartışma çıktı. Kısa sürede kavgaya dönüşen tartışmada İsmail T, Özlem A'yı darp etti. Yüzünde morluk oluşan kadın, 1 yaşındaki oğlunu da alarak Adana Emniyet Müdürlüğü personel girişi nizamiyesindeki polislere sığındı.

Burada eşinin kendisini sürekli dövdüğünü söyleyerek gözyaşlarına boğulan çaresiz kadın, basın mensuplarına da tepki gösterdi. Polisler kadına aç olup olmadığını sorarak önce yemek ısmarlayıp nizamiyeden alıp yan taraftaki nizamiye idari binasına getirdiler. Burada karnını doyuran kadın daha sonra Şakirpaşa Polis Merkezi'ne teslim edildi. Polis kadının şikayetçi olması üzerine İsmail T gözaltına aldı.

 

İHA

Etiketler: , , , ,
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler