YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Koca dayağından film gibi kaçış
Eşinden 15 yıldır dayak yiyen kadın, filmlere taş çıkartan planla evden kaçtı. Kurtların parçaladığı düşünülen kadın baba ocağında çıktı.
Koca dayağından film gibi kaçış
11 Ocak 2012 / 07:07 Güncelleme: 11 Ocak 2012 / 08:32

Ağrı’nın Eleşkirt İlçesi, inanılmaz bir koca dayağından kaçış planına sahne oldu. Eşinden 15 yıldır sürekli dayak yiyen S.A, kadın 3 ay boyunca vahşetten kaçış için hazırlık yaptı.

Kümes hayvanlarından kan biriktiren kadın, evi terk etttiği gün yol boyunca bu kanları yere döktü. Zaman zaman da parçaladığı elbisesine de tavuk kanı bulaştıran kadın, bunları da sağa sola atarak yoluna devam etti. Bir müddet bu şekilde yol alan kadın, kanlı elbiselerinin üzerine de bir tutam saç bırakmayı ihmal etmedi.  Eleşkirt’in Cihanbeyli köyündeki evinden ayrılan kadının kocası jandarmaya müracaat ederek, karısını kurtların parçaladığını söyledi. İhbar üzerine harekete geçen ekipler, kanlı elbiselerinin bulunmasıyla kurtların saldırısına uğramış olabileceği düşünülen S.A’yı aramaya başladı.

Kusursuz plan özgürlük getirdi

Bölgede komando ve eğitimli köpeklerle iz sürüldü. Ancak S.A. 4 gün sonra baba ocağında bulundu. Yaptığı planla herkesi şok eden kadın, koca dayağından kurtulmak için böyle bir plan yaptığını anlattı. Eleşkirt Jandarma Komutanlığı’na getirilerek ifadesi alınan S.A’nın planı herkesi şaşkına çevirdi.  (İha)

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler