YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kızının önünde eski eşini bıçakladı
Kızının önünde eski eşini bıçakladı
21 Ocak 2010 17:03
Eski eşini 6 yaşındaki kızının gözü önünde bıçakladı.

Maltepe'de tartıştığı eski eşini 6 yaşındaki kızının gözü önünde bıçaklayan adam, kayıplara karıştı. Babasının annesini bıçakladığı anlara tanık olan küçük Elif, büyük bir şok yaşarken, yaralı kadın uzun süre ambulans bekledi. 

Olay, Gül Yolu Caddesi Özgür Sokak üzerinde bulunan bir apartmanda meydana geldi. Alınan bilgiye göre Hanife A. ve Burhan B. çifti 2 ay önce boşandı. Burhan B., biri 6 yaşında olan iki çocuğu ile birlikte yaşamaya devam ederken, Hanife A. evden taşındı. Hanife A., çocuklarını görmek ve kalan eşyalarını toplamak üzere bu sabah eski eşinin evine geldi. 6 yaşındaki kızı Elif'le görüşen Hanife A., ilkokul öğrencisi oğlu okulda olduğu için göremedi. Valizini toplayan Hanife A. ile eski eşi arasında tartışma başladı. Tartışmanın büyümesi ile birlikte Burhan B., mutfaktan ekmek bıçağını alarak kapıdan çıkmak üzere olan eşini göğsünden ve sırtından bıçakladı. 6 yaşındaki kızı Elif'in gözü önünde eşini bıçaklayan Burhan B., daha sonra kaçarak kayıplara karıştı. Kanlar içinde yere yığılan kadının yardımına eski komşuları yetişti. Olayın şokunu yaşayan küçük kız ise çevredekiler tarafından hemen uzaklaştırılarak, yakınlardaki bir kuaför dükkanına götürüldü. Olay yerine gelen polis ekipleri yaralı Hanife A'yı kapının önüne çıkartarak, ambulans gelene kadar beklemesi için bir tabureye oturttu. Yaralı kadın, çevredekilerin getirdiği pamukla kendi yaralarına tampon yaptı. Acı içinde kıvranan Hanife A., o haliyle yarım saatten fazla ambulans bekledi. Bekleyişin ardından gelen ambulansa taşınan yaralı kadın, Kartal Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Olayın ardından çiftin 6 yaşındaki kızları Elif'te polis ekipleri tarafından karakola getirildi. Polis olayın ardından soruşturma başlatırken, kaçan zanlının yakalanması için çalışmalar sürüyor. İHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler