YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kıskançlık krizine girdi, kendini yaktı
Kıskançlık krizine girdi, kendini yaktı
04 Ekim 2010 13:14
İstanbul'un göbeğindeki Maya Center'da bugün gerçekleşen olay herkesi hayrete düşürdü... Eşinin telefonuna bir erkekten mesaj geldiğini gören koca eşinin çalıştığı iş yerinin önünde kendini yaktı...

Şişli'de eşinin telefonunda, bir erkekten gelen mesajı görünce çılgına dönen koca, eşinin çalıştığı iş merkezine gelerek üzerine benzin döküp kendini yaktı. Giysileri alev alan şahıs, zabıta ekipleri tarafından süs havuza atıldıktan sonra hastaneye kaldırıldı.

Olay, Gayrettepe'de bulunan Maya Center'da meydana geldi. İddiaya göre, Maya Center'da temizlik görevlisi olarak çalışan eşinin telefonunda bir erkekten gelen mesajı gören koca çılgına döndü. Öfkeli koca, eşi ve ona mesaj gönderen şahsın birlikte çalıştıkları iş merkezine geldi. Kapıdan içeri giren şahsın elindeki benzin dolu bidonu gören personel ise paniğe kapıldı. "Benim karımı nasıl taciz edersin?" diye bağıran şahıs, ardından da bidondaki benzini üzerine döküp ateş verdi. Giysileri alev alan şahsa, iş merkezinin güvenlik görevlileri müdahale etti. Güvenlik görevlileri, yangın söndürme tüpü ile şahsın yanan giysilerini söndürmeye çalıştı. Bu sırada iş merkezinin önünden geçen zabıta görevlileri de olayı görerek yardıma koştu. Giysileri yanan şahıs, zabıta ve güvenlik görevlileri tarafından iş merkezinin önündeki süs havuza atıldı. Ardından da olay yerine ambulans istendi. Vücudunun çeşitli yerlerinde yanıklar meydana gelen öfkeli koca hastaneye kaldırıldı. Görgü tanıkları ise, "İçeride kendini ateşe verdi. Yangın söndürücüyle müdahale ettiler. Ardından da havuza attılar" dedi.

Öte yandan iş merkezinin güvenlik görevlileri, görüntü çekmeye çalışan basın mensuplarıyla tartıştı. Basın mensuplarını iterek görüntü almalarını engellemek isteyen görevliler, elleriyle kameranın önünü kapatmaya çalıştı. (İHA)

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler