YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kısa,dini, anlamlı günaydın mesajları 2016
Kısa,dini, anlamlı günaydın mesajları 2016
26 Temmuz 2016 08:24
Güzel bir güne sevdiklerinizin de güzel başlamasını istiyorsanız kısa,dini, yeni, anlamlı günaydın mesajları gönderebilirsiniz. 2016 kısa günaydın mesajları, yeni ve anlamlı günaydın mesajları haberimizde. Kısa anlamalı dini günaydın mesajlarını sizler i

...Ve güzel aydınlık bir güne daha başlıyoruz. Güzel bir güne Kısa,dini, yeni, anlamlı günaydın mesajlarıyla başlamak insanlara huzur verir. 

En güzel dini gündelik mesajları sizler için biraraya getirdik. Günümüz güzel ve hayırlı olsun.

Güne nasıl başlarsan öyle devam eder. Güzel bir gün hayır duaları ile başlar. Allah hayırlı, huzurlu, sağlıklı güzel bir gün nasip etsin cümlemize.Hayırlı sabahlar.

Selam ve dua ile başlayalım güne, hep birlikte kavuşalım rahmetine, günaydınlar hepimize.
Bin damla serpilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların kabul olsun bugün. Günaydın.

Dua ibadetin özüdür bol dualı bir gün dileğiyle günümüz aydın kazancımız bereketli olsun, cümleten hayırlı sabahlar..

Ettiğiniz duaların kabul olması dileğiyle günaydın dostlarım.

Güzel bir gün hayır duaları ile başlar...hayırlı ve mutlu sabahlarınız olsun inşallah...

Bugün bir günümüzü daha aydınlatan Allah'a (c.c) şükürler olsun. Cümleten hayırlı sabahlar. 2014-02-13 günaydınmesajları.com mesaj Bu mübarek günün hürmetine dularınız ve ibadetleriniz kabul, hata ve günahlarınız affolsun, hayırlı günler, hayırlı cumalar...

Günaydın! Evinizden bereket, dilinizden dua, kalbinizden Rahman ve Resul aşkı eksik olmasın. Mutlu ve huzurlu günler dilerim.

Yeni günün Size huzur getirmesi dileğiyle, hayırlı sabahlar

Her sabaha ALLAH'u Teala'nın adıyla uyanmak sanki yeniden doğmak gibi...

Her sabah RAB'bimize DUA etmeyi unutmayalım. Çünkü ALLAH bizi uyandırmayı unutmadı.

Yaşadığımız her anın kıymetini bilelim, günaydın ve hayırlı sabahlar.

Bir gün sen, bir gün ben, bir gün bir başkası sana bu mesajı atacak ama önemli olan gönülden getirmektir. Herkese hayırlı sabahlar

Günün; bir ağacın gölgesindeki huzur, berrak sulardaki saflık, topraktaki bereket ve aldığın nefesteki anlam kadar güzel olsun. Hayırlı sabahlar 2014-07-25 emine edalı mesaj Selamun Aleyküm,

Cumanız Mübarek olsun Dostlar. Allah'ın rahmeti, bereketi, selameti inananların üzerine olsun.

Güneşin parlak ışıklarıyla doğan, saflığıyla süzülen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu sizinle olsun. Günaydın, hayırlı cumalar dilerim.

Cennet nerede bilir misin? Gülen gözlerde, tatlı sözlerde, mutlu yüzlerde, bazen gündüzlerde, bazen gecelerde ama; en güzeli...SEVGİ DOLU YÜREKLERDE...Günaydınlar, Hayırlı Günler

Gözlerinizi bu sabah mucizelere açmanız dileğiyle, hayırlı günler dilerim.

Herkese mutlu sabahlar diliyorum... hayırlı ve mutlu bir güne başlamanız dileğiyle günaydın...
Selamunaleyküm, Hayırlı ve mutlu sabahlar, gününüz aydın olsun.

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanadında mutluluk, yüreğinde sevgi, tüylerinde umut, gözlerinde sadakat, kuyruğunda aşk, gagasında ise günaydın öpücüğü yanağını uzat. :))

(G)üne iyi başla (ü)zgün olma (n)efret etme (a)şkı yaşa (y)aşamı sev (d)ünü unut (ı)şığını yansıt (n)e olursa olsun gülmeyi unutma… 

EN GÜZEL GÜNAYDIN MESAJLARI
"Günaydın dünyalar güzeli biricik sevgilim hadi uyan artık aç gözleri kocacım seni çok özledim."

"Seninle hayat rüya gibi, seninle her şey güzel seninle siyahın anlamı var seninle beyazın saflığı var seninle bugünün güneşi var günaydın her şeyim.."

"Gözlerimi bugünde senin için açtım hayata, yarında senin için açılacak bunu sakın unutma günaydın prensesim…"

"Yaşanacak bütün senelerin üstünde adın, bütün günlerin üstünde ise gözlerin yazılı sevgilim günaydın olsun sana."

"Her sabah uyandığımda yaşamaktan önce sen geliyorsun aklıma. Günaydın tatlım."

"Sensiz günlerim karanlık, sensiz aldığım nefes yarım, sensiz güneşi görmeyen benim sevgilim, günaydın can özüm günün aydın olsun."

"Bir günüm değil ömrüm ol, bugünüm değil yarınlarım ol bir tanem günaydın…"

"Günler günleri kovaladıkça, ben her defasında adınla uyanacağım bu hayata, seviyorum seni sakın unutma! Günaydın…"

"Kalbimi aydınlatanlara, güneş ışığı kadar parlak kalplere günaydınlar…"

"Bir sabahı bir de gözlerini özledim sevgilim, sensiz kaçıncı sabahım hatırlamaz oldu bedenim, dön artık sevgilim dön artık her şeyim sensiz başlayan güne, gün diyemem sevgilim. Günaydın her şeyim."

"Sen günümün aydını, sımsıcak bakışlı, hayatımın tek anlamı, günaydın bir tanem…"

"Bir gün daha başlıyor hayatımda, kısa bir gecenin ardından merhaba diyorum hayata ve hayatıma, seviyorum seni günaydın hayatımın tek gerçeği.."

"Sensiz açılan gözlerim bugün seninle buluşmanın hasreti içinde bakıyor güne bugünde senin adınla nefes alıyorum sevgilim günaydın.."

"Günaydın sevgilim gün aydınlık seninle günler seninle parlak bugün ki gibi gün seninle güzel sevgilim günaydın…"

"Sevgiyi seninle, yaşamayı gözlerine, gülmeyi kalbine, sıcaklığını ellerine, gülüşün ise rüyalarımdaki meleğin ta kendisi günaydın sevgilim.."

"Günaydın her sabah hayatıma güneş gibi doğan aşkım, seni çok seviyorum."

"Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ancak bu hayat, günaydın aşkım."

"Günaydın aşkım o kadar güzel bir gün olsun ki bugün, hiç bitmese dediğin ve bitmeye yakınken yarının özlemini çektiğin huzur sevgi aşk heyecan mutluluk ve sevinç dolu bir gün geçirmen dileğiyle…"

"Oysa ki tek isteğim, sana günaydın dediğimde yanımda uyuyor olmandı…Seni seviyorum günaydın."

"Bir rüyanın gerçeğe dönüştüğü en tatlı halisin sevgilim günaydın."

"Güzelliğin gibi gününde aydın olsun günaydın aşkım sana günaydın sadece sana."

"Sensiz uyanmak istemez bedenim, sensiz nefes almak istemez hücrelerim ve sensiz yaşayamaz bu serserin, günaydın sevgilim.."

"Her güzel şey mutlu biter ama sen bende hiç bitmeyeceksin bir tanem günaydın…"

"Sensiz her uyandığım sabah ölüm gibi gelir bana, hayalin gelince gözlerime o zaman cenneti yaşarım sensizliğimde günaydın sevgilim günüm aydın seninle.."

"Bir sabah da gözümü açtığımda aklımda değil de yanımda olsan. Günaydın aşkım…"

"24 saatlik ömrü olan; bir kelebek olsam sabah kalktığında sana günaydın deyip can vermek isterdim bir tanem.!"

"Bu sabah tutamasamda elini, sabahın erken saatlerinde göremesemde güzel gözlerini, seviyorum seni sensiz olmaz unutma bu kelimelerimi, günaydın sevgilim :)"

"Güneşin karanlığa veda ettiği şu saatlerde beni düşünen biricik aşkıma günaydınlar.."

"Günaydın hayatımın anlamı günaydın içimin sönmeyen ateşi günaydın baş tacım. Günaydın güzeller güzelim."

"Yeni bir güne seninle başlamak için her günümü senin hayalinle geçiriyorum ki, her sabah sana günaydın bir tanem diyebileyim."

"Günaydın diyorum seninle uyandığım sabaha, gece seninleydim gittim türlü diyara.!!"

"Bir güneş gibisin sen gözlerimde, geceleri rüyam olursun girersin düşlerime, hayatı buldum gözlerinde, günaydın sevgilim, günümüz aydın olur birlikte.."

"Sen benim yıldızımsın, güneşim olduğun gibi, sen benim bitmeyen günlerimsin tıpkı bugün olduğu gibi, günaydın sevgilim günaydın benim en güzel günüm."

"İnsanın uyanıp ta ilk baktığı telefonsa ya saate bakmıştır ya da yüreğinde yer etmiş birinin ona günaydın demesini arzulamıştır. Günaydın."

"Rüyalarımın sahibi sensin, uykumdan uyanınca adın yankılanır odamda, sabah güneşi usulca doğarken, bu mesajı yolluyorum sana günaydın hayatımın anlamı."

"Geceleri uzaklara dalar gider gözlerim. Her şeyden çok sana olan özlemim. Bu sabah sırf senin için açıldı gözlerim. Günaydın benim her şeyim."

"Güzelliğin gibi gününde aydın olsun günaydın aşkım sana günaydın sadece sana…"

"Güneşin doğduğu yer gözlerin gibi umut verici, gözlerine her baktığımda umutlarım yeşeriyor seninle birtanem günaydın.."

"Bir rüya gördüm içinde sen varsın, rüyaların içinde hiç bitmeyecek rüyamsın sevgilim günaydın meleğim…"

"Uyanır uyanmaz gelirsin aklıma, bir güneşe bakarım birde duvardaki bana gülen fotoğrafına, benim için en güzel gün seninle uyadığım günlerdir sevgilim, günaydın sana."

"Yere düşen yağmur damlaları kalbine inecek güneşi engellemesin güneş bulutların arasından hep sana doğru baksın güneş güzellikler getirsin günaydın."

"Günaydın yatağımda rüyalarım isimde hülyalarım soğuk kış günlerinde sımsıcak saran ılık, ılık damarlarımda akan can suyum günaydın…"

"Geçip giden günlere değil seninle gelecek yeni günlere hasretim sevgilim, günaydın güneşim…"

"Günlerimin ışığı, gecelerimin yıldızısın, sabahlarımın güneşi, gecelerimin ay ışığı sabahlarımın günaydını gecelerimin dumanısın bebeğim günaydın."

"Gözlerin, bugüne öyle bir aç ki her şey istediğin gibi gitsin bebeğim günaydın."

"Kelimelerin anlamını çoktan yitirdiği bir zamandayım. Hayatımda anlamını yitirmeyen tek şey sana duyduğum sevgidir. Günaydın aşkım seni çok seviyorum."

"Günaydın bahar kokulum, kır çiçeğim nefesim, gözüm… Her şeyim günaydın günaydın…. Canözüm!"

"Ellerimiz uzak olsa da birbirinden, gönüllerimiz bir, şuan gözlerine bakamasamda güneşin ışığı avutur beni sensizliğimde, günaydın biriciğim benim."

"Günaydın ay yüzlüm günaydın sabahımı aydınlatan güneşim günaydın hayatımın anlamı aşkım."

"Sen yanımda olamasan da bugünde rüyamda yanımdaydın, bugün ellerini tutamasam da yarın ellerinle buluşacağım, günaydın bir tanem."

"Her sabaha adınla uyanmak sanki yeniden doğmak gibi sevgilim günaydınlar bir tanem benim."

"Esip esip geç ey deli rüzgâr, geldiğin yerden yârim kokusu, çağlar yollara dağlara rüzgâra günaydın, özlemiyle yandığım aşkıyla uyandığım sevdama günaydın, güne güneş gibi doğan biriciğim sevgilim sana günaydın."

"Günaydın uykucu şirinim benim yeni bir güne beraber günaydın diyelim."

"Senin yanında çabuk geçti saatler sensiz geçmek bilmedi günler anladım ki sen hayatımın bir parçası gönlümün yarısısın günaydın aşkım."

"Günaydın hayatımın anlamı gözümün nuru bir tanem gözümü açtığımda aklıma gelen tek gerçek günaydın."

"Dünyanın en talı en güzel insanına ve böyle güzel bir insan sahip olduğum için çok şanslıyım seni seviyorum biricik aşkım kocaman günaydın."

"Ay doğar ayazlanır, gün doğar beyazlanır, benim sevgili yârim, uyanmaya nazlanır."

"Her güne senin aşkınla başlamak senin sevginle uyanmak çok güzel… Seni çooook seviyorum meleğim."

"Bugünde gözlerimi seninle açtım hayata, senin adınla baktım evdeki her eşyaya, adını anıp dinlediğim şarkılarda hep san varsın bebeğim yaşarcasına günaydın bir tanem."

"Günlerimin biricik aydın ışığı bugün gün senin için doğuyor kalbimden günaydın bebeğim…"

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler