YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kedi cinnet geçirirse...
Sadece insanlar cinnet geçirmez diyeceğiz bu görüntülerden sonra...Amerika'da bir bakıcı kucağındaki kedinin azizliğine uğradı. Vazoyu kıran kedi biranda bakıcısının üzerine saldırdı. Neye uğradığını şaşıran bakıcı kurtuluşu odaya kaçmakta buldu
Kedi cinnet geçirirse...
31 Ağustos 2010 / 15:33 Güncelleme: 31 Ağustos 2010 / 15:45

Aslan olsun, kaplan olsun hayvanlar aleminin en hırçın hayvanları sınıfına artık kediler de girecek gibi görünüyor. ABD'de bakıcı bulunan bir evde güvenlik kamerasına yansıyan görüntüler, evlerinde kedi besleyen insanları bir kez daha düşündüreceğe benziyor.

Bir bebeğin bakımını üstlenen bakıcı, oyun oynadıkları sırada kucağındaki kedinin sehpa üzerindeki vazoyu kırması sonrası hiç beklemediği bir saldırıya uğradı. Kırılan cam vozuyu temizlemeye çalışan bakıcı, diğer odadan hızla gelen kedinin saldırısı sonrası neye uğradığını şaşırdı. Kedinin saldırısı sonrası oda içinde kaçmaya başlayan bakıcı kadının bu anları odadaki güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Adeta evin bekçiliğini üstlenen kedinin bu halini evin minik bebeği de dikkatle izledi.

İHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler