YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Keçinin inadı tuttu, tüm balıkları yedi
Böylesi ne görüldü ne duyuldu. Bu keçi öyle böyle değil. Bildiğiniz pişmiş balık yiyor, yanına bir de limon istiyor. Üstüne acı biberi de eksik etmiyor....
Keçinin inadı tuttu, tüm balıkları yedi
13 Ekim 2009 / 12:45 Güncelleme: 13 Ekim 2009 / 13:28

İnatçılık konusunda dillere destan olan keçi, bu kez de balık yeme inadından vazgeçmedi. Piknikçilerin masalarının başından ayrılmayan, verilen her şeyi yiyen inatçı keçi, en çok da pişmiş balığı seviyor. Piknikçiler için pişirilen alabalıklardan yemek için adeta onların masalarını işgal eden keçi, iştahını artırmak için balık yanında limon ve acı biberi de ihmal etmiyor.

Aydın Paşayaylası piknik alanında piknikçilerin masalarına dadanan keçi, insanları inadıyla bezdiriyor. Piknikçilerin masasında bulunan her şeyi yemeye çalışan inatçı keçiyi, sahibi bile engelleyemiyor. Özellikle pişmiş alabalığı seven keçiden kurtulamayan iki piknikçi, sahibinden yardım istedi. Piknik masasından bulunan her şeye saldıran hayvana, balığını yediren Metin Can, inatçı keçiyi kovalayamayınca, ekmek, limon hatta acı biberlerinden bile fedakarlık yapmak zorunda kaldı. İnsanların yemekte zorlandığı acı biberleri yutan keçiden bıkan Metin Can, balığını yiyemeyince çareyi restoran işletmecisini çağırmakta buldu. Keçiyi yerden bulduğu taş ile kovan görevli, "Bu hayvan kim gelirse yiyeceklerine saldırıyor. Balık yiyen keçi ne gördüm, ne de duydum. Ama bu keçi balık, acı biber, salata yiyor. Piknikçiler kovsa bile geliyor. Ben ve herkes bu durumdan şikayetçi. Ama yapacak bir şey yok" dedi.

o keci cins
 // coban
nede olsa cobaniz anlariz o keci malta kecisi eyer bahcene yikadigin camasirini ser onu bile yer...
13 Ekim 2009 15:10
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler