YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kazazedeye çay ikramı
Kazazedeye çay ikramı
11 Aralık 2012 10:18
Sultanbeyli'de, manevra yaparken kanala uçan otomobilin sürücüsü yaralandı. Kolu kırılan ve acılar içinde ambulans bekleyen sürücüye vatandaşlar çay ve hurma ikram etti.

Kaza, Hamidiye Mahallesi Atatürk Caddesi üzerinde meydana geldi.

Edinilen bilgiye göre, kullandığı otomobil ile Kurtköy istikametine seyreden inşaat ustası İlyas Çoban, aniden şeridine geçen araca çarpmamak için manevra yaptı. Kontrolden çıkan otomobil önce yol kenarındaki bariyerlere çarptı, ardından da kanala uçtu.

Diğer otomobilin sürücüsü durup yardım etmek yerine olay yerinden uzaklaştı. Kolu kırılan ve vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan Çoban'ın yardımına çevredeki vatandaşlar koştu. Bir sandalyeye oturtulan Çoban için kaza mahalline sağlık ekipleri çağırıldı. Yaklaşık yarım saat geçmesine rağmen sağlık ekiplerinin gelmemesi üzerine vatandaşlar, soğuktan titreyen Çoban'a ısınması için çay ve hurma ikramında bulundu.

Çoban, kazaya neden olan sürücüye tepki gösterdi. Kendisine yardım etmek yerine olay yerinden kaçtığını anlatan Çoban, duruma üzüldüğünü söyledi. Bir süre olay yerinde bekleyen Çoban, sağlık ekiplerinin gelmesinden sonra Sultanbeyli Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

CHA

Etiketler: , ,
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler